شروع فعالیت دبیرخانه دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

به اطلاع می‌رسانیم جشنواره وب و موبایل ایران برای دوازدهمین سال متوالی و به صورت مستقل برگزار می‌گردد.

امسال هم همانند ۳ سال گذشته و برای چهارمین سال برگزاری این جشنواره با حمایت و همکاری انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی خواهد بود.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای دوازدهمین سال برگزاری این جشنواره و تصمیماتی که در راستای بهبود فرایند ها و افزودن به ارزش های این جشنواره گرفته شده، امسال زود تر از سال های گذشته و در تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۹۸ آغاز به فعالیت رسمی این جشنواره کردیم و امید داریم این شروع زودهنگام تاثیر به‌سزایی در رشد و بهبود کیفیت فعالیت ها داشته باشد.

متعاقبا جدول زمانبندی های مهم جشنواره طریق بلاگ اعلام خواهد شد.

در سال ۹۷ با حمایت ۱۹ حامی معنوی از جمله سازمان فناوری اطلاعات، مرکز تجارت الکترونیکی، وزارت ارشاد و … ،‌و همکاری و حمایت ۶۴ سازمان خصوصی موفق به برگزاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شدیم که لیست کامل این سازمان ها در انتهای صفحه اصلی سایت آورده شده است.

گزارش اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران را در این لینک میتوانید مطالعه کنید و همچنین برای اطلاع از فعالیت جشنواره در سال ۹۷ به بلاگ جشنواره مراجعه نمایید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی

<
اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی مرکز ملی فضای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران انجمن فرهنگی آموزشی ویرایش و درست نویسی

همکاران برگزاری


لحظه نگار ایران سرور ایسلکت هایپرمیل لیمیتلس مرکز نوآوری آو گروه نوآوری مالی پارس آپلا رایزن پارس باشگاه کارآفرینی تیوان کافه بازار پرس لاین پلتفرم تهران ببینو گیکتوری

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر