حمایت از جشواره وب و موبایل ایران

چرا کسب‌وکارها حامی مالی جشنواره وب و موبایل می‌شوند؟

  • فرهنگ سازی مربوط به سرویس ها و خدمات جدید.
  • نمایش جدید ترین دستاورد ها و یا تجربه های فنی و غیر فنی
  • ارتباط با نسل جدید توسعه دهندگان وب و موبایل ایران
  • ارتباط با شرکت ها، صندوق های سرمایه گذاری و دیگر بازیگران اکوسیستم
  • نمایش پیشرفت ها و دستاورد های شرکت
  • توسعه بازار و ایجاد شبکه

برای تماس با بخش اسپانسری با شماره تلفن ۰۹۱۲۴۵۴۷۶۴۸ خانم شادی هاشمی تماس حاصل فرمایید


چرا باید از جشنواره وب و موبایل ایران حمایت کنیم؟

جشنواره وب و موبایل ایران همواره در طول ۱۲ سال گذشته در تمام شرایط سخت و فراز و نشب های اکوسیستم کارآفرینی در کشور، سعی داشته با برگزاری این رویداد به صورت سالانه پلی باشد میان تمام اعضای اکوسیستم کارآفرینی در ایران.

جشنواره وب و موبایل ایران برای بسیاری از کسب و کارها پلی بوده برای توسعه، رشد و شناخته شدن، و همواره سعی کرده با اضافه کردن بخش های مختلف در طول سال های گذشته به رشد اکوسیستم کمک کند.

حمایت از جشنواره وب و موبایل ایران علاوه بر اینکه امکانات ویژه تبلیغاتی و اطلاع رسانی در اختیار شما قرارمیدهد، باید به عنوان حرکتی اجتماعی دیده شود و برند ها کوچک و بزرگ در قالب مسئولیت اجتماعی خود می باید از این رویداد و حتی دیگر رویداد های کوچک و بزرگ کشور در جهت توسعه اکوسیستم کارآفرینی حمایت و مشارکت کنند.


جشنواره وب و موبایل ایران یک رویداد تجاری نیست و نبوده و هر سال گزارش مالی ان به صورت کامل منتشر میشود و در صورت وجود سود پس از برگزاری این رویداد در هرسال، این سود در رویداد مربوط به توسعه اکوسیستم در دیگر شهرها هزینه خواهد شد.


در صورت تمایل برای حمایت مالی (کمک مردمی به جشنواره وب و موبایل ایران) از جشنواره ویا رزرو غرفه نمایشگاهی با خانم شادی هاشمی به شماره ۰۹۱۲۴۵۴۷۶۴۸  تماس حاصل فرمایید .

به منظور ارائه درخواست خود مبنی بر حمایت از جشنواره وب و موبایل ایران لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را تکمیل نمایید تا از طرف دبیرخانه با شما تماس گرفته شود.

آیا تمایل به داشتن فضای نمایشگاهی در کنفرانس وب و موبایل ایران دارید ؟

خیربله

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست