درباره‌ی جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره‌ای برای انتخاب برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

چشم انداز جشنواره وب و موبایل ایران :

جشنواره وب و موبایل ایران همواره سعی خواهد کرد که بتواند از یک سو پل ارتباطی بین فعالان این حوزه با یکدیگر  باشد تا با انتقال تجربه از نسلی به نسل دیگر شاهد رشد کارآفرینان جوان کشور باشیم و از سوی دیگر ارتباطی پایدار و مفید ایجاد کند بین فعالان این حوزه با دولت و حاکمیت. و در نظر دارد تا با شفاف و سالم نگاه داشتن این فضا و نشان دادن منافع مشترک همه بازیگران این اکوسیستم در جهت توسعه آن گام بردارد.

 

هدف جشنواره وب و موبایل ایران :

هدف جشنواره وب و موبایل ایران توسعه فضای کسب و کارهای آنلاین است. کمک کردن به استارتاپ های نوپا برای بیشتر شناخته شدن، و در کنار آن، کمک به استارتاپ هایی که چند سالی از عمرشان گذشته و نیاز به جلب اعتماد عمومی دارند و در نهایت معرفی و شناخت بیشتر مردم از ابزار های جدید وب و موبایل در راستای کمک به زندگی بهتر، سالم و مدرن.


بخش‌های مختلف جشنواره وب و موبایل ایران

بخش داوری

جشنواره هر ساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

بخش مردمی

علاوه بر بخش داوری، در بخش دیگری از جشنواره که تحت عنوان نگاه مردمی برگزار می‌شود، وبسایت یا نرم‌افزار موبایل برگزیده توسط آرای تمامی کاربران دنیای مجازی انتخاب می شود. در این بخش محبوب‌ترین وبسایت یا نرم‌افزار موبایل ایران توسط صدها هزار رای مردمی انتخاب می‌شود.

تاریخچه‌ی جشنواره وب و موبایل ایران

شایان شلیله

شایان شلیله

بنیان‌گذار جشنواره وب ایران
جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار در ایران توسط شایان شلیله و با هدف معرفی برترین وبسایت‌های فارسی بنیان‌گذاری شد و پس از چندین سال برگزاری به صورت شخصی و با توجه به رشد بسیار بالای شرکت‌کنندگان در این سال‌ها، مدیریت آن به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد.
میلاد احرام پوش

میلاد احرام پوش

بنیان‌گذار جشنواره موبایل ایران
جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران در سال ۱۳۹۱ به عنوان بزرگ‌ترین جشنواره در زمینه اپلیکیشن‌های تلفن همراه توسط میلاد احرام پوش و محسن براتی برگزار شد و از همان ابتدا هزاران اپلیکیشن موبایل برای کسب عنوان بهترین نرم‌افزار‌‌ موبایل ایران در این رقابت ثبت نام کردند.

اختتامیه جشنواره

هر ساله مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و اعلام برندگان با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران برگزار می‌شود.

امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، مراسم اختتامیه به صورت آنلاین و کاملا متفاوت برگزار خواهد شد؛ که ترکیبی از برنامه های از پیش ضبط شده و اجرای زنده، شامل پنل‌های انتقال تجربه، پنل‌های تخصصی، مناظره و مستندهای جذاب از اکوسیستم استارتاپی ایران خواهد بود.

مراسم اختتامیه در جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۹ شب به صورت زنده پخش خواهد شد.

شوارای سیاست‌گذاری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران هرساله به منظور بررسی سیاست های کلی جشنواره و همچنین نظارت و کنترل بر فرایند های برگزاری این رویداد از نظر اجرایی و محتوایی شورای سیاست گذاری جشنواره وب و موبایل ایران را تعیین میکند که این شورا از میان برخی از اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی ، بنیانگذاران جشنواره وب و موبایل ایران و برخی از چهره های فعال در اکوسیستم انتخاب میشوند. هدف از تشکیل این شورا این است که تیم اجرایی جشنواره بتوانند از تجربیات این دوستان در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد استفاده کنند. در ادامه با اعضای شورای سیاست گذاری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آشنا شوید.

شایان شلیله

شایان شلیله

بنیان گذار جشنواره وب
میلاد احرام پوش

میلاد احرام پوش

بنیان‌گذار جشنواره موبایل،مدیر سایت جی اس ام
رضا الفت نسب

رضا الفت نسب

عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی،دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل
رضا جمیلی

رضا جمیلی

بنیان‌گذار آی‌ چیز ها

تیم اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران

میلاد کلهر

میلاد کلهر

مدیر پروژه جشنواره
محمد امیری

محمد امیری

سرپرست تیم فنی
شادی هاشمی

شادی هاشمی

مدیر اسپانسرینگ
یوسف محمودی

یوسف محمودی

طراح UI و عضو تیم فنی
آرش فراهانی

آرش فراهانی

عضو تیم فنی
فراز صدری

فراز صدری

عضو تیم فنی
محمد دریانی

محمد دریانی

عضو تیم فنی
کامیار گرامی اصل

کامیار گرامی اصل

عضو تیم فنی
سعید برق‌تیاری

سعید برق‌تیاری

مسئول هماهنگی شورای داوری
آرمیتا جمالیان

آرمیتا جمالیان

تیم اجرایی
امیرعلی ایمانی

امیرعلی ایمانی

مسئول سوشال مدیا و تولید محتوا
دانیال نیازی

دانیال نیازی

مسئول سوشال مدیا و تولید محتوا

جشنواره وب و موبایل ایران در رسانه‌ها

دانلود لوگو‌ها و راهنمای استفاده

برای استفاده از لوگوی جشنواره از شما ممنونیم. ما راهنمای جایگیری و استفاده از لوگو را نیز برای شما در این پکیج قرار داده‌ایم.

دانلود .AI, .PNG files

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران کتابخانه ملی

همکاران برگزاری


ایران سرور نوین هاب آپلا دفتر شما پرس لاین کافه بازار مدیا سورس مرجع تخصصی آمار ایران ریچمایند کادینر وبرنگ ایسام دیدار اسپید

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو رسانه سرگرمی اینتیتر پابلیکا