داستان یک مسیر ۱۵ ساله - سال پانزدهم و مسیری متفاوت

مشاهده

سوالات متداول

اهداف جشنواره وب و موبایل ایران چیست؟

جشنواره وب و موبایل ایران هر ساله با هدف معرفی و تقدیر از برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایران و همچنین ایجاد بستری مناسب برای کمک به پیشرفت استارتاپ‌های نوپا برگزار می‌شود.

زمان‌بندی ثبت‌نام در جشنواره وب و موبایل ایران به چه صورت است؟

ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از سیزدهم مهرماه شروع می‌شود و در تاریخ ۳۰ آبان به پایان می‌رسد. مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان نیز در روز های پنجشنبه و جمعه ۳۰ بهمن و ۱ اسفند برگزار می‌شود.

آیا پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، شرکت در جشنواره ممکن است؟

خیر، در صورتی که سایت یا نرم‌افزار موبایل خود را بعد از تاریخ‌های اعلام شده در سایت ثبت نمایید، در این دوره از جشنواره شرکت داده نمی‌شوید.

چه کسانی می‌توانند در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کنند؟

شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای وبسایت و یا نرم‌افزار‌های موبایل هستند امکان پذیر است.

شرایط شرکت‌کننده در جشنواره وب و موبایل ایران چیست؟

شرکت‌کننده لازم است اصیل و صاحب آدرس دامنه، نرم‌افزار موبایل و کسب و کار اینترنتی باشد و یا نمایندگی شرکت در جشنواره را از طرف شخص اصیل دارا باشد.

چطور مالکیت وبسایت یا نرم افزار موبایل من اثبات می شود؟

تایید مالکیت وبسایت و نرم‌افزار موبایل شما از سه طریق قابل انجام است. احراز مالکیت از طریق لینک ارسال شده به ایمیل اثر، احراز مالکیت توسط کد تولید شده از طرف سیستم و قرار دادن آن در فضای وبسایت و یا توضیحات مارکت نرم‌افزار موبایل شما و یا احراز مالکیت از طریق رکوردهای dns شما صورت می گیرد.

فرایند ثبت‌نام و شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران چگونه است؟

پس از اعلام دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران مبنی بر آغاز زمان ثبت‌نام، شرکت‌کنندگان با مراجعه به سایت www.iwmf.ir درخواست خود را برای شرکت در جشنواره اعلام می‌کنند و پس از تایید توسط کمیته آثار، در جشنواره شرکت داده می‌شوند.

کمیته ثبت آثار چیست؟

کمیته ثبت آثار حداقل استانداردهای لازم برای شرکت در جشنواره را بررسی می‌کند و نتیجه را از طریق پروفایل شرکت‌کنندگان به اطلاع آن‌ها می‌رساند.

بررسی کمیته ثبت آثار شامل چه مواردی است ؟

این کمیته، آثار شرکت‌کنندگان را بررسی می‌کند تا هنگام ثبت‌نام در دسترس باشند، دارای مطالب و محتوای کافی باشند، از نظر گرافیکی در سطح مطلوبی باشند و حاوی اطلاعات مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشند.

در صورت داشتن مشکل در ثبت‌نام چگونه می‌توانم آن را برطرف کنم؟

ابتدا مطمئن شوید مراحل نوشته شده در بخش ثبت‌نام را به درستی انجام داده اید. درصورتی که مشکل شما رفع نشد می‌توانید از طریق آدرس ایمیل [email protected] یا با بخش فنی جشنواره در ارتباط باشید.

جشنواره وب و موبایل ایران در چه بخش‌هایی برگزار می‌شود؟

همه ساله جشنواره وب و موبایل ایران در دو بخش “رای‌گیری داوری” و “نگاه مردمی” برگزار می‌شود و برگزیدگان بخش داوری موفق به کسب تندیس جشنواره خواهند شد.

برگزیدگان بخش رای‌گیری داوری چگونه انتخاب می‌شوند؟

در بخش رای‌گیری داوری، داوران با توجه به ملاک‌های داوری اعلام شده وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل را بررسی می‌کنند، به آن‌ها امتیاز می‌دهند و پس از آن، برگزیدگان در هر گروه معرفی می‌شوند.

برگزیدگان بخش نگاه مردمی چگونه انتخاب می‌شوند؟

در بخش نگاه مردمی تمامی کاربران می‌توانند به وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های مورد علاقه خود رای بدهند و در پایان شرکت‌کنندگانی که بیشترین آرای مردمی را داشته باشند به عنوان برگزیده معرفی می‌شوند.

نتایج نهایی جشنواره چگونه اعلام می‌شود؟

بعد از شروع رای‌گیری و طبق زمان‌بندی اعلام شده، کاندیدا‌های هر گروه از طریق سایت جشنواره معرفی می‌شوند و معرفی برگزیدگان نهایی جشنواره در مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران با حضور گسترده شرکت‌کنندگان مردمی و مقامات دولتی صورت می‌گیرد.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو زومیت اینتیتر Bourse News بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو استارتاپ۳۶۰