پایان یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران- گزارش

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از ابتدای مهر ماه ۹۷ آغاز شد و اختتامیه جشنواره در ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه در پژوهشگاه نیروی تهران برگزار شد. در این رویداد علاوه بر اهدای تندیس برترین ها، سخنرانی ها و کارگاه هایی توسط فعالان حوزه برگزار شد .همچنین نمایشگاه جنبی کسب و کار ها و استارتاپ های جشنواره وب و موبایل ایران نیز در کنار برگزاری مراسم به صورت دایمی برقرار بود.

از مهمانان و سخنرانان ویژه این رویداد دو روزه میتوان به دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سرهنگ رمضانی رئیس پلیس فتا ، جواد جاوید نیا معاون امور مجازی دادستانی کشور ، حسین سلاح ورزی نایب رییس اتاق بازرگانی، علی رهبری سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیک و محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اشاره کرد.

گزارش تصویری جشنواره وب و موبایل ایران را میتوانید در این لینک به صورت کامل مشاهده کنید.

همچنین آرشیو تمامی سخنرانی ها و مراسم به صورت کامل در لحظه نگار قابل دسترسی است که برای مراجعه به این آرشیو میتوانید وارد این لینک شوید.

برندگان یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در شاخه های وب و موبایل و گروه های ویژه در اختتامیه جشنواره به صورت کامل معرفی شدند و تندیس برترین های ۹۷ در همین مراسم به ایشان تقدیم گردید.اسامی برندگان در این لینک قابل مشاهده است .

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست