بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

آغاز ثبت نام در چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دبیرخانه‌ی جشنواره وب و موبایل ایران ساعتی پیش اعلام کرد که ثبت نام وب سایت ها و اپلیکیشن های فارسی در چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران از امروز آغاز گردیده است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل ایران، شما می‌توانید با ورود به پنل خود در سایت جشنواره از طریق آدرس dashboard.iwmf.ir سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود را در جشنواره شرکت دهید. همچنین امکانی فراهم شده است که اپلیکیشن‌های اندروید در پیشخوان کافه بازار تنها با ثبت دکمه‌ی شرکت در جشنواره وارد رقابت چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران شوند.

شایان شلیله، بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران، درباره‌ی شروع چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران گفت: امسال واقعا تصمیم بزرگ و سختی برای برگزاری جشنواره گرفتیم. امیدوارم با تمام این چالش‌ها بتونیم به توسعه اکوسیستم کمک کنیم و این فضا رو توسعه دهیم.

میلاد احرامپوش، بنیانگذار جشنواره‌ی وب و موبایل ایران، نیز درباره‌ی این دوره از جشنواره گفت:

خوشحالیم که وارد فرآیند چهاردهمین سال جشنواره‌ی وب و موبایل ایران شدیم. ۱۴ سال برگزاری یک رویداد کاملا خصوصی کار بسیار سختی است که با کمک اعضای اکوسیستم فناوری و نوآوری ایران فراهم شده است. امسال نیز سعی کردیم مشکلاتی که در سال‌های قبل با آن مواجه بودیم را برطرف کرده و با توجه به پیشنهادات و انتقاداتی که شده بود، فرآیندهای جشنواره را بهبود بخشیدیم. همینطور امسال نیز به منظور ثبت راحت اپلیکیشن‌ها، افراد می‌توانند با مراجعه به پیشخوان اپلیکیشن خود در کافه بازار، به راحتی و با زدن یک دکمه در جشنواره شرکت کنند. امیدواریم که امسال نیز جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین گردهمایی فناوری و نوآوری در ایران به محلی برای انتقال تجربه از افراد قدیمی به نسل جدید باشد.

همچنین رضا الفت نسب، دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران، درباره‌ی این دوره از جشنواره گقت: امسال سعی کردیم که با تمرکز به روی نواقصی که در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم، آن‌ها را حل کرده و شاهد بهبود چشم‌گیر در فرآیند‌های جشنواره باشیم. همچنین در اختتامیه امسال سعی خواهیم کرد که دغدغه‌ی بازیگران اصلی اکوسیستم فناوری ایران که این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند را در نظر بگیریم و صدای این اکوسیستم باشیم.

چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران از امروز ۱ دی آغاز و فرآیندهای آن تا ۲۱ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم از دایرکتوری بهترین سایت ها و اپلیشکن های ایران در آدرس directory.iwmf.ir بازدید کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این رقابت می‌توانید به سایت جشنواره وب و موبایل ایران به آدرس iwmf.ir مراجعه کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار دفتر شما موسسه فرهنگی معیار میلرینو رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM دیجیاتو زومیت راه پرداخت آی‌چیزها اینتیتر عصرتراکنش Bourse News بی تیتر  هفته نامه کارنگ رمزارز مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو