بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

داوری مرحله اول چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران ۳۰ بهمن به پایان میرسد

داوری مرحله اول چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران ۳۰ بهمن به پایان میرسد.

دومین مرحله داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران ۱ و ۲ اسفند ۱۴۰۰ با تشکیل آنلاین جلسه شواری داوری انجام می‌شود.

مرحله اول داوری جشنواره وب و موبایل ایران که از ۵ بهمن ۱۴۰۰ آغاز شده در روز شنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ به اتمام خواهد رسید و در روز های ۱ و ۲ اسفند ماه شورای داوری در جریان دومین مرحله داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران از بین ۱۲ اثری که بیشترین رأی را در مرحله اول داوری کسب کرده‌اند ۵ اثر برتر را به عنوان کاندیدهای هر گروه انتخاب خواهد کرد.

همچنین در روز ۳ اسفند۱۴۰۰ پس از معرفی ۵ اثری که توسط شورای داوری انتخاب می شوند، تمام داورانی که در مرحله اول داوری حضور داشتند می‌توانند در دومین مرحله داوری مشارکت کرده و تا تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ فرصت دارند از بین ۵ اثر معرفی شده یک اثر را انتخاب کنند تا در نهایت در تاریخ شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ در مراسم اختتامیه به صورت آنلاین اسامی برندگان نهایی چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران اعلام شود.

گفتنی است با توجه به شرایط حاصل از شیوع ویروس اومیکرون و ورود به پیک ششم کرونا، تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره وب و موبایل ایران بر آن شد که مراسم اختتامیه و همچنین شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران به صورت آنلاین برگزار شود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص مرحله دوم داوری و اطلاعات داوران چهاردهمین جشنواره وب و وبایل ایران به صفحه داوری وبسایت مراجعه نمایید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار دفتر شما موسسه فرهنگی معیار میلرینو رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM دیجیاتو زومیت راه پرداخت آی‌چیزها اینتیتر عصرتراکنش Bourse News بی تیتر  هفته نامه کارنگ رمزارز مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو