معرفی میهمانان مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران


در اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، که در جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱ تا ۲۳ به صورت زنده و رایگان از طریق پلتفرم های اینستاگرام و روبیکا به صورت زنده پخش خواهد شد، میهمان های ویژه در این برنامه زنده حضور دارند. در ادامه این مطلب شما رو با میهمان های مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آشنا میکنیم.

مرثیه‌ای برای یک رویا

آرش برهمند (سردبیر ماهنامه پیوست) به میزبانی شایان شلیله به گفتگویی دوستانه در خصوص تحولات یک سال گذشته و سال پیش رو به گفتگو خواهند پرداخت.

انقلاب در بازار سرمایه

سینا استوی (مدیرعامل کریپتولند) میهمان دیگر مراسم اختتامیه است که در گفتگو با میلاد احرامپوش در خصوص بازار سرمایه و رمز ارزها صحبت خواهند کرد.

مبارزه تا بی نهایت

محمد خلج قاسم آبادی (مدیر عامل گروه اسنپ) در گفتگو با رضا جمیلی برای ما از بازی بی‌نهایت توسعه یک کسب و کار خواهد گفت.

داستان زندگی مشترک با یک کارآفرین

هادی فرنود (بنیانگذار کاموا) به همراه نیلوفر استخری همسرش در گفتگویی با میلاد احرامپوش به چالش های ازدواج و زندگی مشترک با یک کارافرین خواهند پرداخت.

پشت پرده اکوسیستم

حسین کلهر و شایان شلیله در یک گفتگوی شاید چالشی و جنجالی به خبرها و حاشیه‌های اکوسیستم با عنوان پشت پرده اکوسیستم کارآفرینی ایران گفتگو خواهند کرد.

از درامد وردپرس تا پول‌های اینستاگرام

علی حاجی محمدی (بنیانگذار همیار وردپرس و ژاکت) همراه با میلاد احرامپوش و شایان شلیله به موضوع حضور مدیران کسب و کار های اینترنتی در شبکه های مجازی و تبدیل شدن به اینفلوئنسرهای تخصصی صحبت خواهند کرد.

ده سالگی حسام!

حسام آرمندهی (بنیانگذار کافه بازار) در گفتگو با رضا جمیلی با عنوان ده سالگی حسام از تجربه‌اش از زمان راه‌اندازی کافه بازار تا به امروز صحبت خواهد کرد.

جشنواره سال دیگر چه می‌شود؟

در آخرین بخش از برنامه اختتامیه شایان شلیله و میلاد احرامپوش و رضا الفت نسب(بنیانگذاران جشنواره وب و موبایل ایران) در گفتگو با احسان شاملو از چالش های جشنواره و آینده پیش رو جشنواره در سال اینده صحبت خواهند کرد.

برای مشاهده مراسم اختتامیه در جمعه یکم اسفند ماه (ساعت ۲۱ تا ۲۳) میتوانید به اینستاگرام جشنواره وب و موبایل ایران مراجعه کنید.

اینستاگرام جشنواره وب و موبایل ایران 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران کتابخانه ملی

همکاران برگزاری


ایران سرور نوین هاب آپلا دفتر شما پرس لاین کافه بازار مدیا سورس مرجع تخصصی آمار ایران ریچمایند کادینر وبرنگ ایسام دیدار اسپید

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو رسانه سرگرمی اینتیتر پابلیکا