نقش بارز استارتاپ هادر فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی و اشتغالزایی/از انتقاد استقبال می کنیم

به گزارش ستاد خبری جشنواره وب و موبایل ایران، جواد جاویدنیا در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل اظهار کرد: استارتاپ ها مطالبات به حقی از مجموعه دستگاه های دولتی دارند باید مسیر توسعه و پیشرفت در این زمینه تفهیم شده و صرفا برخوردهای قهری نبوده و برخوردهای حمایتی باشد.
وی گفت: در این زمینه تلاش بسیاری داشتیم البته شیوه و غالب مطلوب نبوده است و ما حرکت خلاف جهتی را انجام می دهیم که امیدواریم با واقع بینی و اعتقاد به شعار «ما می توانیم» با اطمینان به نسل جوان امروز با همه توان صنعت فناوری اطلاعات کشور را روز به روز به سمت خودکفایی و شکوفایی پیش ببریم.
معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور با بیان اینکه هدف ما این است که بتوانیم هرچه بیشتر تسهیل کننده باشیم خاطرنشان کرد: سعی کردیم ارتباط مستقیمی با فعالان بخش های مختلف برقرار کرده و به منظور حمایت از صنایع داخلی و استارتاپ های داخلی در نخستین گام در شبکه های اجتماعی داخلی آی دی مستقیمی ایجاد کرده ایم و فعالان این حوزه می توانند هرگونه مسئله، مطلب و انتقادی را مطرح کنند.
وی با اشاره به اینکه شدیدترین انتقادات را با کمال افتخار منتشر کردیم خاطرنشان کرد: عقیده داریم که روحیه انتقاد پذیری و مواجهه با موضوعات جدید داشته باشیم.
جاویدنیا در خیلی از بخش ها به کمک استارتاپ ها نیازمندیم، افزود: برخی کاری را شروع کرده اند که نسبت به آینده نگران هستند و ما تلاش می کنیم به بهترین وجه به این صنعت نوپای کشور که اهمیت آن کمتر از صنعت هسته ای و موشکی نیست حمایت کنیم.
وی نقش استارتاپ ها در فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی و ایجاد اشتغال را مورد تاکید قرار داد و گفت: در این زمینه تمام تلاش را برای حمایت از این صنعت به کار می گیریم.

انتهای پیام/

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی مرکز ملی فضای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران انجمن فرهنگی آموزشی ویرایش و درست نویسی

همکاران برگزاری


لحظه نگار ایران سرور ایسلکت لیمیتلس مرکز نوآوری آو گروه نوآوری مالی پارس آپلا رایزن پارس باشگاه کارآفرینی تیوان پرس لاین کافه بازار پلتفرم تهران ببینو گیکتوری    آبی سفید

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر