بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

نقش بارز استارتاپ هادر فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی و اشتغالزایی/از انتقاد استقبال می کنیم

به گزارش ستاد خبری جشنواره وب و موبایل ایران، جواد جاویدنیا در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل اظهار کرد: استارتاپ ها مطالبات به حقی از مجموعه دستگاه های دولتی دارند باید مسیر توسعه و پیشرفت در این زمینه تفهیم شده و صرفا برخوردهای قهری نبوده و برخوردهای حمایتی باشد.
وی گفت: در این زمینه تلاش بسیاری داشتیم البته شیوه و غالب مطلوب نبوده است و ما حرکت خلاف جهتی را انجام می دهیم که امیدواریم با واقع بینی و اعتقاد به شعار «ما می توانیم» با اطمینان به نسل جوان امروز با همه توان صنعت فناوری اطلاعات کشور را روز به روز به سمت خودکفایی و شکوفایی پیش ببریم.
معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور با بیان اینکه هدف ما این است که بتوانیم هرچه بیشتر تسهیل کننده باشیم خاطرنشان کرد: سعی کردیم ارتباط مستقیمی با فعالان بخش های مختلف برقرار کرده و به منظور حمایت از صنایع داخلی و استارتاپ های داخلی در نخستین گام در شبکه های اجتماعی داخلی آی دی مستقیمی ایجاد کرده ایم و فعالان این حوزه می توانند هرگونه مسئله، مطلب و انتقادی را مطرح کنند.
وی با اشاره به اینکه شدیدترین انتقادات را با کمال افتخار منتشر کردیم خاطرنشان کرد: عقیده داریم که روحیه انتقاد پذیری و مواجهه با موضوعات جدید داشته باشیم.
جاویدنیا در خیلی از بخش ها به کمک استارتاپ ها نیازمندیم، افزود: برخی کاری را شروع کرده اند که نسبت به آینده نگران هستند و ما تلاش می کنیم به بهترین وجه به این صنعت نوپای کشور که اهمیت آن کمتر از صنعت هسته ای و موشکی نیست حمایت کنیم.
وی نقش استارتاپ ها در فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی و ایجاد اشتغال را مورد تاکید قرار داد و گفت: در این زمینه تمام تلاش را برای حمایت از این صنعت به کار می گیریم.

انتهای پیام/

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min