بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

مسابقه تصویر سازی و کاریکاتور یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود

با موضوع «آگاهی دیجیتال و با مشارکت مرکز طراحی اسپیرال،

مسابقه تصویر سازی و کاریکاتور یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود

 

دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران با همکاری مرکز طراحی اسپیرال، مسابقه تصویرسازی و کاریکاتور با موضوع «آگاهی دیجیتال» را همزمان با یازدهمین جشنواره وب و موبایل برگزار می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل، همزمان با برگزاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، رویداد جانبی مسابقه تصویرسازی و کاریکاتور نیز همانند سال گذشته برگزار می‌شود.

 

مرکز طراحی اسپیرال امسال با همکاری جشنواره وب و موبایل و همراهی گالی علیها، در بخش جنبی،‌ فراخوان مسابقه تصویرسازی و کاریکاتور با موضوع  «آگاهی دیجیتال» را اعلام کرده است تا طراحان گرافیک و تصویرگران ضمن آشنایی بیشتر با اکوسیستم وب و موبایل ایران، آثار خود را در زمینه‌های مرتبط فرهنگی اجتماعی ارائه کنند.

 

آثار برگزیده به شکل نمایشگاه جانبی در لابی اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و پس از برگزاری رویداد اختتامیه، در گالری علیها به نمایش گذاشته شده و  همچنین در قالب کتابی توسط دبیرخانه جشنواره منتشر می‌شوند.

 

محورهای اصلی فراخوان مسابقه تصویرسازی و کاریکاتور «آگاهی دیجیتال» عبارتند از: دسترسی سریع به دانش و اطلاعات در اینترنت، اشتراک تجربه‌های ناب در شبکه‌های اجتماعی، غیر متمرکز سازی در خبر، هنر و اقتصاد،‌ آسیب‌های انتشار دانش سطحی یا اطلاعات نادرست،‌ سواد رسانه‌ای در زندگی دیجیتال و آثار ارسالی باید تا تاریخ ۱۰ بهمن  از طریق فرم شرکت در مسابقه ارسال شوند و برندگان در ۲۶ بهمن ها در اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران معرفی می‌شوند.

 

براساس اطلاعات ارائه شده از سوری مرکز طراحی اسپیرال،‌هیأت داوران این دوره از مسابقه تصویرسازی و کاریکاتور را کامبیز درم‌بخش، جمال رحمتی، بزرگمهر حسین‌پور، فرشید پارسی‌کیا و حامد بیدی تشکیل می‌دهند و برای نفرات اول تا سوم جوائز نفیسی در نظر گرفته شده است.

 

سال گذشته نیز با همکاری مرکز طراحی اسپیرال، مسابقه طراحی کاریکاتور و تصویرسازی با موضوع «زندگی دیجیتال» در حاشیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد که نتایج آن در اختتامیه جشنواره اعلام شد.

 

 

 

 

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min