مزایای فلت کارکردن استارتاپ ها

به گزارش ستادخبری جشنواره وب  و موبایل ایران، حمید رضا احمدی در کارگاه تخصصی که عصر پنجشنبه برگزار شد با اشاره به اینکه استارتاپ ها باید به صورت فلت کار کنند، اظهار کرد: در شرکت ها باید فاصله بین نیروها کمتر باشد تا حس کارمندی به افراد دست ندهد و همه با تمام توان کار کنند.

وی ادامه داد: معماری در محل استارتاپ ها مهم است و طراحی باید طوری باشد که مدیرعامل و تمام تیم در تماس مستقیم با هم باشند.

مدیر عامل ایوند نوع بستن قراردادها با نیروها را نیز عامل مهمی در فلت کارکردن استارتاپها عنوان کرد و گفت: یکی از مدل های بستن قرارداد نوع سهام تشویقی است که از نظر ریالی ارزش بالایی ندارد ولی حرکتی نمادین است که به نیروها انگیزه بیشتر برای کار می دهد و شرکت نشان می دهد تمام افراد در آن سهیم هستند و شرکت آنها را به رسمت می شناسد.

احمدی با تاکید بر اینکه ادبیات رایج در شرکت ها مهم است، گفت: مدیر می تواند استراتژی جدید شرکت را به صورت فرمانی به نیروها ابلاغ کند که این شکل از ادبیات فاصله وی با اعضای تیم را زیاد می کند و حس خوبی به تیم نمی دهد و یک روش بهتر و فلت تر این است که فرمانده به نوعی فرمان دهد که حالت پیشنهادی داشته باشد تا همه درگیر شوند  و حتی می توان فلت تر عمل کرد و سوالی پرسید که این استراتژی را می توان عملی کرد؟

وی با بیان اینکه جایی مانند حسابداری نیاز به فلت بودن ندارد چرا که نیازمند خلاقیت نیست خاطرنشان کرد: پیشنهاد می کنم مدیران از اصول فلت استفاده کنند تا بتوانند از ظرفیت نیروها و شرکت حداکثر استفاده را ببرند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران کتابخانه ملی

همکاران برگزاری


ایران سرور نوین هاب آپلا دفتر شما پرس لاین کافه بازار مدیا سورس مرجع تخصصی آمار ایران ریچمایند کادینر وبرنگ ایسام دیدار اسپید

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو رسانه سرگرمی اینتیتر پابلیکا