بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

امکان حضور رایگان برای ۱۰۰ نفر از متقاضیان شرکت در اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران

امکان حضور رایگان برای ۱۰۰ نفر از متقاضیان حضور در اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری ممکن شد

دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران طی توافقی با ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، و به منظور حمایت از حضور علاقه‌مندانی که ساکن شهر تهران نیستند، امکان حضور ۱۰۰ نفر برای مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنوراه وب و موبایل ایران را به صورت رایگان فراهم کرد.

هرساله بسیاری از علاقه‌مندان حضور در مراسم اختتامیه که از دیگر شهرها به تهران سفر می‌کنند سوای هزینه‌های مربوط به سفر باتوجه ۲ روزه بودن این رویداد باید در تهران اقامت داشته باشند. با توجه به گران شدن هزینه سفر از طریق هواپیما و مشکلات اقامت در تهران، برخی از متقاضیان علاقمند شهرستانی برای حضور در مراسم با مشکل مواجه می‌شوند‌. از این‌رو و با همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری هزینه حضور  ۱۰۰ نفر از دانشجویان و علاقمندانی که ساکن تهران نباشند تامین خواهد شد.
علاقه مندان برای دریافت کد تخفیف ثبت نام رایگان در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره وب و مبوایل ایران را از طریق فرم https://survey.porsline.ir/s/EsqeXGg اطلاعات خود را ثبت کرده تا پس از بررسی و تایید بلیط رایگان برای حضور در مراسم اختتامیه را دریافت کنند.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min