بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

ارتقای داوری‌ها در جشنواره وب و موبایل ایران

به گزارش ستاد خبری جشنواره وب و موبایل ایران، رضا الفت‌نسب با بیان اینکه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از یازدهم مهرماه آغاز شده و ثبت‌نام‌ها انجام گرفته است، اظهار کرد: حدود ۵ هزار وب‌سایت و اپلیکیشین به صورت رایگان در این جشنواره ثبت نام کردند و داوری‌ها انجام شده است.
وی ادامه داد: از دو ماه قبل رای‌گیری مردمی برای انتخاب برترین‌های جشنواره وب و موبایل آغاز شد تا مردم نیز در کنار داوری‌ها، آرای خود را ارسال کنند.
دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران عنوان کرد: اختتامیه جشنواره طی دو روز برگزار می‌شود که معرفی و اهدای تندیس منتخبین اپلیکیشن‌ها و سایت‌هایی که در جشنواره ثبت نام کردند، انجام خواهد شد.
الفت‌نسب به بالا رفتن کیفیت برگزاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران اشاره کرد و افزود: داوری جشنواره بهبود زیادی پیدا کرده و یک سری فرآیندها تسهیل شده است.
وی یادآور شد: در جشنواره امسال از کسب و کارها و استارتاپ‌هایی که تا الان فضای زیادی برای صحبت نداشتند ولی تجارب خوبی به دست آورده بودند، دعوت کردیم تا ارائه بحث داشته باشند؛ به ویژه کسب و کارهایی که خارج از تهران هستند و توانستند اشتغال‌زایی کنند.
دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران ابراز کرد: یک ایرادی که این روزها در کار استارتاپ‌ها شاهد هستیم، این است که فکر می‌کنند صرفا باید در تهران باشند و سرمایه‌گذار بگیرند، اما اگر بررسی کنند، می‌بینند برنامه‌هایی مثل دیجی کالا و اسنپ‌فود با دست خالی کارشان را آغاز کردند و امیدوار هستیم آنها تجارب خود را بگویند و اتفاق خوبی در این جشنواره رقم بخورد.

انتهای پیام/

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min