بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

اجرای طرح «جمع کل» در جشنواره وب و موبایل ایران

به گزارش ستاد خبری جشنواره وب و موبایل ایران، جواد یزدانی در حاشیه برگزاری اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران اظهار کرد: شرکت ارتباط فردا، شرکت الکترونیکی است که در ایفامرس فعالیت دارد و بیشتر امور آن در حوزه مالی و بانکی و پرداخت بوده و بخشی از فعالیت آن، سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌ها و شرکت‌های این حوزه است.
وی با اشاره به اجرای طرح «جمع کل» در این جشنواره عنوان کرد: این طرح از بستر جمع‌سپاری استفاده می‌کند و با برگزاری نظرسنجی در حوزه‌های تخصصی و متمرکز روی تجارت الکترونیک، نظرات متخصصان این حوزه‌ها را به واسطه یک رویداد فیزیکی و واقعی که آنلاین نیست، جمع‌آوری می‌کند.
کارشناس برند و ارتباطات شرکت ارتباط فردا با بیان اینکه با اجرای این طرح قصد داریم تعاملی بین متخصصان به وجود بیاید، اذعان کرد: نخستین دوره طرح «جمع کل» حدود دو هفته قبل در همایش بانکداری نظام‌های پرداخت در برج میلاد برگزار شد که نتایج آن نیز انتشار یافت.
یزدانی ادامه داد: دومین دوره طرح «جمع کل» با مشارکت جشنواره وب و موبایل در حال اجرا است که در آن با همکاری این جشنواره، هشت سوال تخصصی که سعی کردیم جامعیت داشته باشد، روی بنرها نصب شدند و بسترهای لازم برای نظرسنجی انجام گرفته است.
وی ابراز کرد: افرادی که در اختتامیه جشنواره وب و موبایل حضور پیدا می‌کنند و همچنین سخنران و افراد کلیدی این حوزه هستند، جواب سوال‌ها را با استیکرهای مشخص شده روی گزینه‌های جواب در بنرها نصب می‌کنند که در نهایت، شمارش آنها انجام می‌گیرد و به صورت نمودار در رسانه‌های جشنواره و شبکه‌های اجتماعی «جمع کل» انتشار پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min