گزارش بورس نیوز از جشنواره وب و موبایل ایران: شورای داوری برگزار شد

شورای داوری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از روز گذشته (۳ بهمن) آغاز شده و تا پایان امروز (۴ بهمن) در استان قزوین در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار بورس نیوز، شورای داوری این جشنواره با حضور ۵۶ گروه برگزار می‌شود. لازم به ذکر است در هر گروه ۱۲ وب سایت و اپلیکیشن توسط داوران مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.
بعد از برگزاری این نشست، کاندیدای برگزیده در تاریخ ۶ بهمن اعلام و پس از آن مرحله دوم داوری آغاز می‌شود.
مرحله دوم داوری براساس گروه‌های جشنواره صورت می‌گیرد و تمامی داوران با مراجعه به پنل داوری می‌توانند سایت برتر را انتخاب کنند.
از میان ۵ سایت یا اپلیکیشن کاندیده شده یک اثر انتخاب شده و در نهایت در هر گروه به عنوان برگزیده اعلام خواهد شد.
شورای داوری
برای انتخاب کاندیدای جشنواره وب و موبایل ایران و بررسی سایت‌هایی که در مرحله اول امتیاز مساوی کسب کرده اند، از شورای داوری متشکل از افراد متخصص و با تجربه در زمینه فناوری اطلاعات کمک گرفته شده که به طور کامل با بخش‌های مختلف وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل آشنایی داشته و نظر آن‌ها برای انتخاب کاندیدا تاثیرگذار خواهد بود.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست