ثبت نام زودهنگام در اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران با ۵۰٪ تخفیف فقط تا پایان آذر ماه

خرید بلیط

گزارش اولین نشست شورای داوری جشنواره وب و موبایل ایران

سی ام آبان ماه اولین نشست شورای داوری جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد.

شایان شلیله، بنیانگذار جشنواره، در آغاز صحبت های خود به توضیح روند اصلاح و بهبود شرایط گروه بندی ها در دوره جدید پرداخت .

داوری جشنواره وب و موبایل امسال در سه مرحله برگزار می‌شود.

در مرحله اول داوری تمامی کسانی که وب‌سایت تایید شده‌ای برای جشنواره دارند، به عنوان داور می‌توانند که سایت مورد نظر خود را انتخاب کنند. از میان وبسایت های منتخب، ۱۲ سایت به مرحله دوم داوری وارد خواهد شد. در این مرحله که به شورای داوری واگذار شده، داوران جشنواره در دو روز باید در هر گروه ۵ وب‌سایت برتر را انتخاب کنند. این ۵ وبسایت برگزیده در انتها وارد آخرین مرحله از داوری جشنواره وب و موبایل ایران می‌شوند و تمامی کسانی که وب‌سایت تایید شده‌ای در این جشنواره داشته‌اند، با رای گیری جمعی، وبسایت برتر هر گروه را انتخاب خواهند کرد.

تمامی داوران و برگزارکنندگان جشنواره به شفاف سازی روند داوری تاکید فراوان داشتند . شایان شلیله با تاکید بر افزایش سطح کیفی داوری جشنواره وب و موبایل ، از افزوده شدن بحث جدیدی با عنوان وزن رای به جریان داوری خبر داد. جریان کار بدین شکل است که رای کسانی که سایت تایید شده‌ای برای رقابت در جشنواره داشته باشند، ا امتیاز به حساب می‌آید، رای دهندگانی که در دوره های قبلی جشنواره کاندید شده‌اند، هر رای‌شان ۲ امتیاز دارد. رای افراد شورای داوری ۳ امتیاز داشته و رای داورانی که در دوره دهم نیز به عنوان داور حضور داشته اند ۴ امتیاز خواهد داشت.

بهبود روند داوری اپلیکیشن ها در جشنواره یازدهم وب و موبایل

میلاد احرام پوش، هم ‌بنیانگذار جشنواره وب و موبایل به این موضوع اشاره کرد که انتخاب اپ های برتر تا حدودی با انتخاب بهترین وب سایت ‌ها متفاوت است. در سال های گذشته به دلیل اینکه باید اپلیکیشن مورد نظر نصب شود و راحتی کار کردن و عملکرد آن نیز مورد بررسی قرار بگیرد تیم داوری کار انتخاب برترین اپ را انجام می‌داد اما امسال به جهت بهبود فرایند داوری برای اولین بار تصمیم گرفتیم تا انتخاب بهترین اپلیکیشن ها نیز از طریق رای گیری عمومی انجام شود. بنابراین دولوپرها و توسعه دهندگان اپ نیز می‌توانند در مرحله اول به اپلیکیشن ها رای بدهند.

در ادامه نشست داوران جشنواره یازدهم، گروه های ویژه امسال نیز معرفی شدند.

  • بهترین کتاب تالیفی یا ترجمه کارآفرینی
  • بهترین سایت از نظر محتوا
  • بهترین سایت از نظر دیداری و طراحی
  • بهترین سایت از نظر ساختار و دسترسی
  • بهترین سایت کسب و کار ۹۷

امسال دو گروه بهترین اپ موبایل سال ۹۷ و بهترین سایت کسب و کار در سال ۹۷ نیز به طور جداگانه انتخاب خواهند شد.

 

پوشش خبری اولین نشست شورای داوری جشنواره وب و موبایل ایران در رسانه ها :

 

تکراتو : داوری جشنواره وب و موبایل ایران در یازدهمین دوره آن تشریح شد

آپارات بورس نیوز : اولین نشست شورای داوری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دیجیاتو : روند ۳ مرحله‌ای داوری در جشنواره وب و موبایل ایران تشریح شد

وبنا : همه مسئولیت شفافیت را قبول کنیم

 

شنبه پرس: نشست داوران جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد

 

 

 

 

 

در حال حاضر من مدیر پروژه جشنواره وب و موبایل ایران هستم. از طرفی پروسه پیاده‌سازی هک‌ رشد برای کسب‌وکارها و یاد‌گرفتن جدیدترین استراتژی‌های مارکتینگ برام جذابه. کار کردن، یادگیری مداوم، ورزش، موسیقی و سفر کردن از علایق من هستند :)

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ کلیپیکس کاربوی استاد سلام

حامیان معنوی

سازمان فناوری اطلاعات ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پورتال فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران پلیس فتا سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شرکت فرابورس ایران ستاد توسعه فرهنگ علم ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان انجمن صنفی مراکز دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق