بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

گروه های ویژه جشنواره وب و موبایل ایران در حوزه تکنولوژی

امسال با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه های ویژه ای در حوزه تکنولوژی تعریف کرده ایم و اولین گام را برای ورود به حوزه تکنولوژی برداشته ایم.

پس از همفکری مشترک ۷ گروه مشخص شدند که این گروه ها شامل تکنولوژی های مطرح روز دنیا هستند.

لازم به ذکر است که انتخاب و داوری این استارتاپ ها به صورت مشترک بین جشنواره وب و موبایل ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام خواهد شد.

گروه ها و تعاریف آنها در زیر آورده شده اند:

مشاهده گروه ها از طریق صفحه ی گروه های سایت جشنواره 

گروه های ویژه ی حوزه تکنولوژیتعاریف
برترین استارتاپ در حوزه واقعیت گسترش یافتهاستارتاپ هایی که در حوزه ی های واقعیت گسترش یافته از جمله واقعیت مجازی،واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی فعال هستند و در بخش های مختلف مثل ورزش و سلامت، مهندسی و تولید، سخت افزار و نرم افزار، رسانه و سرگرمی، بازاریابی و راهکار های سازمانی و آموزش تاثیرگذارند.
برترین استارتاپ در حوزه هوش مصنوعیاستارتاپ هایی که در حوزه ی هوش مصنوعی خدمات ارایه می‌کنند و روی حوزه های مختلف مانند فناوری اطلاعات، توسعه محصولات، منابع انسانی، اپراتور های خدماتی،استراتژی و مدیریت مالی، بازاریابی و فروش، زنجیره تامین و تولید تاثیرگذارند.
برترین استارتاپ در حوزه اینترنت اشیا (IOT)استارتاپ های فعال در حوزه اینترنت اشیا در زمینه های مختلف مانند سنسور های رصد و پایش و جمع آوری اطلاعات،تجهیزات پوشیدنی و ابزار ها، ربات ها و پهپاد ها و خدمات توسعه زیرساخت های IOT فعال هستند.
برترین استارتاپ در حوزه بلاکچیناستارتاپ هایی که در حوزه بلاکچین خدمات ارایه میدهند و در حوزه های مختلف مانند سوابق دیجیتال قوی، مبادله دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند فعالیت می‌کنند.
برترین استارتاپ در حوزه تولید هوشمند (ERP)استارتاپ های فعال در حوزه تولید هوشمند در زمینه های مختلف مانند طراحی، تحلیل و تولید محصول اولیه ، رباتیک در فرایند های تولید ، ابزار های هوشمند، تحلیل اطلاعات، برنامه ریزی و افزایش بهره وری تولید و نگهداری و تعمیرات تجهیزات فعالیت می‌کنند.
برترین استارتاپ در حوزه خانه هوشمنداستارتاپ های فعال در زمینه ی خانه ی هوشمند که در حوزه های مختلف مثل امنیت فیزیکی و سایبری، ربات های خانگی، ارتقا سطح رفاه، هوشمند سازی شبکه آب و انرژی و خدمات پشتیبانی فعال هستند.
برترین استارتاپ در حوزه شهر هوشمنداستارتاپ های فعال در حوزه شهر هوشمند که در زمینه های مختلف مانند هوشمند سازی حمل و نقل شهری،شبکه زیرساخت، بازیافت و محیط زیست و برنامه ریزی و مدیریت شهری فعالیت می‌کنند.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min