پیشنهادات کمیته ثبت آثار جشنواره وب و موبایل ایران – بخش دوم

تا کنون بیش از ۱۰۰۰ وبسایت در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده اند.بررسی توسط کمیته ثبت آثار از ۱۶ مهر ماه شروع شده و همچنان ادامه دارد.

بعد از گذشت مدتی از شروع بررسی های کمیته ی ثبت آثار و مشاهده ی برخی موارد لازم دانستیم تا جهت شفافیت بهتر برخی موارد را اطلاع رسانی کنیم.

 

طی این بررسی ها مشاهده گردیده است که برخی از وبسایت ها با تغییر در دامنه ی وبسایت و یا تغییر در لوگو ، وبسایت خود را چند بار ثبت میکنند.

لازم به ذکر است که در صورت مشاهده این مورد، وبسایت متخلف بدون اطلاع قبلی از جشنواره وب و موبایل ایران حذف خواهد شد.

همچنین پیشنهاد میکنیم وبسایت هایی که کاربری آنها صرفا معرفی اپلیکیشن موبایل است و از یک صفحه وب برای قرار دادن لینک دانلود اپلیکیشن خود استفاده کرده اند ، در بخش موبایل جشنواره اپلیکیشن خود را شرکت دهند و از شرکت دادن وبسایت خود در جشنواره وب و موبایل خودداری نمایند.

در صورتی که وبسایتی با شرایط فوق و بدون کاربری دیگری در این مرحله مشاهده شود حذف خواهد شد.

در نهایت پیشنهاد کمیته ثبت آثار این است که با توجه به این که هر وبسایت تنها در سه نوبت امکان ثبت درخواست بررسی مجدد و نهایتا یک بار امکان اعتراض را دارد ، و با در نظر گرفتن این که فرصت ثبت نام تا انتهای آبان ماه ادامه دارد ، قبل از ثبت این درخواست از شناخت مسئله و نیز برطرف کردن آن اطمینان کامل حاصل کنید.

در حال حاضر من مدیر پروژه جشنواره وب و موبایل ایران هستم. از طرفی پروسه پیاده‌سازی هک‌ رشد برای کسب‌وکارها و یاد‌گرفتن جدیدترین استراتژی‌های مارکتینگ برام جذابه. کار کردن، یادگیری مداوم، ورزش، موسیقی و سفر کردن از علایق من هستند :)

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *