ثبت نام زودهنگام در اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران با ۵۰٪ تخفیف فقط تا پایان آذر ماه

خرید بلیط

مروری بر داوری مرحله اول یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

روز های پایانی مهلت ثبت نام در جشنواره وب و موبایل ایران است و در آستانه شروع داوری مرحله اول هستیم.

 

مروری داشته باشیم بر فرایند داوری در مرحله اول:

داوری مرحله اول توسط چه کسانی انجام خواهد شد؟

تمامی افرادی که سایت و یا اپلیکیشن تایید شده در جشنواره وب و موبایل ایران داشته باشند صاحب رای در این مرحله میباشند. از یکم مهر وبسایت ها و اپلیکیشن های زیادی در جشنواره شرکت کرده اند و با حدود ۷۵ درصد وبسایت ها دارای استاندارد های کافی برای ورود به رقابت بوده اند و توسط کمیته ثبت آثار تایید شده اند.

تمام این وبسایت ها و اپلیکیشن ها وارد مرحله اول داوری جشنواره وب و موبایل ایران میشوند و میتوانند با ورود به صفحه داوری به وبسایت هایی که به صورت تصادفی به آنها نمایش داده میشود رای مثبت یا منفی برای ورود به مرحله دوم داوری دهند.

امسال در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران داوری مرحله اول مربوط به اپلیکیشن ها نیز میشود. تمام افرادی که اپلیکیشن خود را در جشنواره شرکت داده اند نیز میتوانند با ورود به صفحه داوری به اپلیکیشن هایی که به آنها نمایش داده میشود رای دهند.

 

داوری از چه زمانی آغاز خواهد شد؟

تنها سه روز تا پایان مهلت ثبت نام فرصت باقی است و با اتمام مهلت ثبت نام ،داوری مرحله اول آغاز خواهد شد.

 

چگونه وارد صفحه داوری شویم؟

با شروع مرحله اول شما با ورود به داشبورد جشنواره وب و موبایل ایران در صورتی که وبسایت شما تایید شده باشد و یا اپ شما شرکت کرده باشد، لینک دعوت به صفحه داوری را دریافت خواهید کرد.در این صفحه هر بار یک وبسایت و یا اپلیکیشن به شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید به آنها رای دهید

توجه داشته باشید که صاحبان وبسایت فقط به وبسایت ها و صاحبان اپلیکیشن فقط به اپلیکیشن ها میتوانند رای دهند.

 

چه کسانی به مرحله دوم داوری راه پیدا خواهند کرد؟

تنها ۱۲ وبسایت برتر هر دسته بندی که در مرحله اول امتیاز بیشتری کسب کرده اند وارد مرحله دوم داوری خواهند شد .

 

مهلت داوری در مرحله اول تا چه زمانی است؟

داوری مرحله اول تا انتهای دی ماه ادامه خواهند داشت و در ابتدای بهمن ماه ۱۲ کاندید برتر هر گروه به داوران نمایش داده میشود.

 

امکان مشاهده آرا و امتیاز وبسایت خود را خواهیم داشت ؟

بله در داشبورد شما آمار به صورت زنده به شما نمایش داده خواهد شد و رتبه ی وبسایت خود را مشاهده خواهید کرد.

 

 

در حال حاضر من مدیر پروژه جشنواره وب و موبایل ایران هستم. از طرفی پروسه پیاده‌سازی هک‌ رشد برای کسب‌وکارها و یاد‌گرفتن جدیدترین استراتژی‌های مارکتینگ برام جذابه. کار کردن، یادگیری مداوم، ورزش، موسیقی و سفر کردن از علایق من هستند :)

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

  1. به نظر من، عوض شدن اگر در مسیر بهبود یافتن باشه خیلی هم خوبه، اما در مورد پاسخگوی واقعا گل گفتی، مثل آب تو هاون کوبیدنه …

  2. در کنار تمام زحماتی که تیم جشنواره میکشند اما چند مورد واقعا آزار دهنده است:
    اول اینکه روال داوری ها هر سال عوض میشه و هیچ ثباتی نداره؛ تقریبا مثل وضعیت جامعمونه!
    دوم اینکه اصلا از طریق سایت پاسخگو نیستید. چند باری به info@iwmf.ir ایمیل زدم، چندین بار فرم تماس رو پر کردم اما هیچ اشاره ای مبنی بر دریافت ایمیل یا خوندنش نیومد و این یعنی که پشتیبانی خوبی ندارید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ کلیپیکس کاربوی استاد سلام

حامیان معنوی

سازمان فناوری اطلاعات ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پورتال فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران پلیس فتا سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شرکت فرابورس ایران ستاد توسعه فرهنگ علم ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان انجمن صنفی مراکز دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق