داستان یک مسیر ۱۵ ساله - سال پانزدهم و مسیری متفاوت

مشاهده

فراخوان پیوستن به تیم داوطلبان جشنواره وب و موبایل ایران

همانطور که می‌دونید جشنواره وب و موبایل ایران برای دوره‌ی دوازدهمش، از فروردین ماه ۹۸ و زودتر از همیشه شروع به فعالیت کرده.

در این چند ماه پیشروی فعالیت‌های جشنواره توسط بعضی اعضای ثابت تیم جشنواره وب و موبایل ایران و همینطور برخی از داوطلبان سال‌های گذشته انجام شده.

در راستای بهتر پیش بردن کارها و فعالیت‌های جشنواره در ادامه‌ی مسیر و همچنین به کارگیری افکار تازه در تیم جشنواره، از علاقمندان، دعوت به همکاری و حضور در تیم داوطلبان جشنواره وب و موبایل ایران می‌کنیم.

تیم جشنواره وب و موبایل ایران تیم جوانیست که به صورت خودجوش و به دلیل علاقه به همکاری با جشنواره وب و موبایل ایران عضو این تیم شده‌اند.

حضور داوطلب‌ها همیشه به جشنواره کمک کرده که روحیه‌ی جوانش رو حفظ کنه و با ایده‌ها و افکار تازه مسیرش رو ادامه بده.

از طرفی حضور در تیم جشنواره هم به داوطلب ها کمک کرده تا در یک محیط منعطف، کاری که دوست دارن رو انجام بدن و مهارت های خودشون رو توی این محیط تقویت کنن.

علاوه بر این، کمکی شده که با افراد مرتبط با حوزه کاریشون آشنا بشن و ارتباطات مفید بسازن. به همین دلیل هست که اکثر اعضای قبلی این تیم در حال حاضر حیطه‌ی کاریشون رو دارن و با موفقیت در محیط‌های دیگه ادامه میدن و بعضا همچنان در کنار فعالیت‌های حرفه‌ای خودشون، هنوز هم در تیم جشنواره حضور دارن.

اعتقاد ما در جشنواره این است که باید با ایجاد فرصتی برای وارد شدن به محیط کار و نیز ایجاد فضای انتقال تجربه، به داوطلبینی که مشتاق به کارند اعتماد کنیم و همچنین امکان ورود به محیط های بعدی رو توسط “یادگیری در کنار کار” برای افراد مستعد فراهم کنیم.

بنابراین امسال هم برای ایجاد چنین محیطی قصد داریم شما رو دعوت به حضور در این تیم کنیم.

به علاوه، گفتنش خالی از لطف نیست که امسال برنامه‌های جدیدی هم برای اعضای تیم داریم و قرار هست که فعالیت های تیمی رو گسترش بدیم و امکان استفاده از این محیط رو فراهم‌تر کنیم!

لازم به ذکره که به زودی قراره با اعضای تیم سال گذشته یک جلسه داشته باشیم. در این جلسه گواهی حضور در تیم جشنواره رو به دوستان قبلیمون اعطا می‌کنیم و در صورتی که تا اون زمان شما به تیم ما اضافه شده باشید، شما هم به این جلسه دعوت می‌شین و میتونین تجربه‌ی اعضای قبلی رو از زبان خودشون هم بشنوین.

منتظر حضور شما در تیم خلاق و جوان جشنواره هستیم!

کافیه این فرم رو پر کنین و برای ما ارسال کنین، یا رزومه‌تون رو به همراه اعلام حوزه ی مورد علاقه‌تون به [email protected] بفرستید.

همچنین در نظر داشته باشین حوزه هایی که می‌‌تونین توی اون‌ها با جشنواره همکاری داشته باشین این حوزه ها هستن:

تیم فنی (بک اند، فرانت اند و ui/ux)

تیم طراحی (طراح گرافیک در فضای فوتوشاپ یا ایلاستریتور)

تیم تولید محتوای بلاگ ( این تیم باید مهارت جستجوی خوب به همراه آشنایی با قوانین نوشتاری و تولید محتوای بلاگ داشته باشد)

تیم اجرایی ( شامل حضور در رویداد های جشنواره، کمک در فعالیت های اجرایی روز مراسم، قابلیت ارتباط گیری با افراد مختلف، نظم و انرژی )

تیم پشتیبانی ( ارتباط با مخاطبین جشنواره وب و موبایل ایران و توانایی پاسخگویی به سوالات – توانایی یادگیری خوب )

در نظر داشته باشید که اگر در شهر های اصفهان، شیراز، تبریز، یزد، رشت، گرگان و اهواز ساکنید می‌تونین در ایونت های یک روزه‌ی کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران به صورت مستقیم در تیم حضور داشته باشید.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو زومیت اینتیتر Bourse News بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو استارتاپ۳۶۰