ثبت نام زودهنگام در اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران با ۵۰٪ تخفیف فقط تا پایان آذر ماه

خرید بلیط

شروع فعالیت دبیرخانه دایمی جشنواره وب و موبایل ایران

jashnvare-web4

هم‌زمان با عید سعید فطر دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران فعالیت خود را برای برگزاری دهمین دوره این جشنواره آغاز کرد.

به گزارش وبنا، همانطور که در آخرین کنفرانس خبری نهمین دوره جشنواره اعلام شد، با توجه به اهمیت ارتقاء سطح کیفی برگزاری مراسم، برنامه‌ریزی‌ها برای این دوره زودتر از سال‌های گذشته آغاز شده است.

داوری

انتقادها از داوری سال‌های گذشته سبب شد تا مراحل داوری این دوره با تغییراتی روبه‌رو شود و نسبت به دوره‌های پیشین بهبود پیدا کند.
بررسی وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل توسط داوران با توجه به ملاک‌های داوری اعلام شده انجام می‌شود. کارکرد، محتوا، تجربه کلی، طراحی دیداری، تعامل، ساختار و مسیر، ملاک‌های بررسی داوران در این دوره به شمار می‌رود و به هرکدام از این موارد امتیازی تعلق خواهد گرفت تا برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل انتخاب شوند.

وبسایت جشنواره

وبسایت جشنواره نیز در حال به‌روزرسانی و طراحی مجدد است تا کاربران با تجربه کاربری متفاوتی شگفت‌انگیز شوند.
معرفی بخش‌های مختلف جشنواره از جمله معرفی بخش داوری و نگاه مردمی، همچنین ارایه توضیحاتی در خصوص گروه‌بندی‌های شرکت‌کنندگان از اقدامات دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران به منظور بهبود سطح آگاهی شرکت‌کنندگان در وبسایت جدید محسوب می‌شود.

با توجه به اینکه امسال دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود، دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد که امسال منتظر جشنواره متفاوتی نسبت به سال‌های پیشین باشید.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس نقش مهمی در حوزه وب و موبایل داشته باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ کلیپیکس کاربوی استاد سلام

حامیان معنوی

سازمان فناوری اطلاعات ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پورتال فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران پلیس فتا سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شرکت فرابورس ایران ستاد توسعه فرهنگ علم ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان انجمن صنفی مراکز دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق