شروع فعالیت دبیرخانه دایمی جشنواره وب و موبایل ایران

jashnvare-web4

هم‌زمان با عید سعید فطر دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران فعالیت خود را برای برگزاری دهمین دوره این جشنواره آغاز کرد.

به گزارش وبنا، همانطور که در آخرین کنفرانس خبری نهمین دوره جشنواره اعلام شد، با توجه به اهمیت ارتقاء سطح کیفی برگزاری مراسم، برنامه‌ریزی‌ها برای این دوره زودتر از سال‌های گذشته آغاز شده است.

داوری

انتقادها از داوری سال‌های گذشته سبب شد تا مراحل داوری این دوره با تغییراتی روبه‌رو شود و نسبت به دوره‌های پیشین بهبود پیدا کند.
بررسی وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل توسط داوران با توجه به ملاک‌های داوری اعلام شده انجام می‌شود. کارکرد، محتوا، تجربه کلی، طراحی دیداری، تعامل، ساختار و مسیر، ملاک‌های بررسی داوران در این دوره به شمار می‌رود و به هرکدام از این موارد امتیازی تعلق خواهد گرفت تا برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل انتخاب شوند.

وبسایت جشنواره

وبسایت جشنواره نیز در حال به‌روزرسانی و طراحی مجدد است تا کاربران با تجربه کاربری متفاوتی شگفت‌انگیز شوند.
معرفی بخش‌های مختلف جشنواره از جمله معرفی بخش داوری و نگاه مردمی، همچنین ارایه توضیحاتی در خصوص گروه‌بندی‌های شرکت‌کنندگان از اقدامات دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران به منظور بهبود سطح آگاهی شرکت‌کنندگان در وبسایت جدید محسوب می‌شود.

با توجه به اینکه امسال دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود، دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد که امسال منتظر جشنواره متفاوتی نسبت به سال‌های پیشین باشید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران کتابخانه ملی

همکاران برگزاری


ایران سرور نوین هاب آپلا دفتر شما پرس لاین کافه بازار مدیا سورس مرجع تخصصی آمار ایران ریچمایند کادینر وبرنگ ایسام دیدار اسپید

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو رسانه سرگرمی اینتیتر پابلیکا