بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

بازبینی و بروزرسانی مقررات حریم شخصی جشنواره وب و موبایل ایران

تعدادی از صفحات در وبسایت دارای بار حقوقی می باشند و وجود آن ها برای هر وبسایت اینترنتی لازم است. دلیل آن است که در فضای مجازی، ممکن از برخی از اعمال شامل برخورداری از بار حقوقی شده و از این جهت، واضح است که این روابط حقوقی باید شفاف شوند. مهم ترین این صفحات عبارت اند از :

-شرایط استفاده
-حریم خصوصی
-قوانین و مقررات کلی

حریم خصوصی عبارت است از تمامی روابط حقوقی بین بازدیدکننده و وبسایت که حول محور حفاظت از اطلاعات می گردد. واضح است که با توجه به ماهیت کسب و کار/وبسایت، لازم است اطلاعاتی از جانب کاربر به وبسایت داده شود و بالعکس. مفاد صفحه حریم خصوصی، باید شامل شیوه نگه داری از این اطلاعات، انواع این اطلاعات، راه دسترسی به آن ها و …… باشد.

ما در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، برآن شدیم که با بازنگری در مجموعه قوانین جشنواره به کمک مجموعه حقوقی آپلا، تجربه بهتری برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان رقم بزنیم.

این قوانین شامل سه بخش ” فوانین و مقررات ” ، ” حریم خصوصی ” و ” شرایط استفاده ” می باشند که در این پست حریم خصوصی را شرح داده ایم.

از شما تقاضا داریم جهت آگاهی کامل از این موارد صفحات قوانین جشنواره را به دقت مطالعه نمایید.

این متن به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار هیچ تفاوتی با نسخه مکتوب ندارد.
این متن در ارتباط با حریم شخصی کاربران جشنواره تنظیم شده است. شما میتوانید متن کامل قوانین و شرایط استفاده را در این صفحه مطالعه نمایید.
جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگترین و مستقل ترین جشنواره در حوزه فعالیت های وب و موبایل می کوشد تا با تجمیع امکانات موجود بستری را برای شکوفایی و معرفی فعالان و متخصصان این حوزه مهیا نماید، لذا شرکت کنندگان در این جشنواره می بایست خود را متعهد به اصولی نمایند که رعایت آن اصول موجبات شکوفایی هرچه بیشتر صنعت فناوری اطلاعات ایران گردد. از این رو تمامی شرکت کنندگان در بخش های گوناگون جشنواره وب و موبایل ایران موارد ملزم به رعایت موارد زیر می باشند. شرکت در جشنواره و کاندیداتوری اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی به معنای پذیرش این شرایط بوده و در صورت احراز عدم شرایط از طرف جشنواره وب و موبایل ایران، دبیرخانه جشنواره حق اعتراض و اقدامات حقوقی را برای خود مفروض و محفوظ می دارد.
تعاریف :
جشنواره : جشنواره وب و موبایل سال ۱۳۹۷ ایران که از مهرماه آغاز و در بهمن ماه پایان می یابد.
شرکت کننده : کلیه کاربرانی که در سایت جشنواره به عنوان شرکت کننده ثبت نام کرده اند.
کاربر : کلیه بازدید کنندگان وبسایت جشنواره.
نمایه : محیط و داشبورد کاربری هر شرکت کننده.
حریم شخصی :
۱. جشنواره از طریق روشهای استاندارد مانند اکثر وب سایتها، به طور اتوماتیک زمانی که کاربران وارد سایت می شوند، اطلاعات صفحاتی از وب سایت که مشاهده نموده اند، آدرس آی پی، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده می کنند و بقیه اطلاعات عمومی را دریافت می کند که این عمل شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت مندی کاربران از وب سایت را در پی خواهد داشت . جشنواره در صورت نیاز به این اطلاعات توسط دستگاه های ذیربط، این اطلاعات را به آنها واگذار می کند.
۲. تمامی اطلاعات دریافتی از کاربر در فرم های ثبت نام جشنواره و همچنین اطلاعات نمایه او، نزد وبسایت جشنواره محفوظ باقی می ماند.
این اطلاعات تنها در صورت الزام قانونی و یا درخواست مراجع ذیصلاح در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و در اختیار هیچ شخص ثالث دیگری قرار داده نخواهد شد.
۳. وبسایت جشنواره به صورت خودکار اقدام به ذخیره سازی کوکی های مرورگر شما به منظور بارگذاری مجدد وبسایت در مراجعات بعدی می کند.
۴. تمامی داده های گرفته شده از کاربران به صورت یک نسخه مازاد ذخیره شده و به منظور بازیابی اطلاعات در صورت نیاز استفاده خواهد شد.
۵. وبسایت های بسیاری به وبسایت جشنواره متصل شده اند. جشنواره هیچ مسئولیتی در قبال بازدید کاربران از وبسایت های متصل به خود و همچنین حریم شخصی کاربران در آن وبسایت ها ندارد و پیشنهاد می شود کاربران هنگام بازدید از آن سایت ها، حریم خصوصی آن هارا مطالعه کنند.
۶. جشنواره از سرویس های گوگل آنالیکتیکز و هاتجر به منظور جمع آوری اطلاعات ذکر شده در بند ۳ و ۱ استفاده می کند.
۷. داده جمع آوری شده از کاربران توسط جشنواره برابر با نام دامنه، اسکرین شات از وبسایت/اپلیکیشن، نام و نام خانوادگی و ایمیل صاحب کسب و کار، نام و نام خانوادگی و ایمیل اعضای کسب و کار، محل سکونت صاحب کسب و کار، پروفایل شبکه های اجتماعی (توییتر، لینکدین، گیت هاب و اینستاگرام)، وبسایت صاحب کسب و کار و اعضای آن ، عکس نمایه صاحب کسب و کار و اعضای آن، جنسیت صاحب کسب و کار و اعضای آن، متن کوتاهی در ارتباط با هر عضو از کسب و کار و صاحب کسب و کار می باشد.
۸. با ثبت نام کاربران در جشنواره وب و موبایل، صرف نظر از کسب مقام و یا تنها کاندید شدن آنها، لوگو کسب و کار آنها می تواند توسط جشنواره در موقعیت ها و مکان های متفاوت استفاده شود و ازین جهت مسئولیتی متوجه جشنواره نیست.
تغییرات :
شرایط و ضوابط حاضر ممکن است تغییر کند و جشنواره حق اصلاح این شرایط را در هر زمان و به هر صورت، به صرف تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی، حفظ می نماید. شرایط و ضوابط جدید از تاریخ انتشار در وب سایت، بر نحوه استفاده از آن اعمال خواهد شد، و ممکن است نسبت به داده ها و اطلاعات کاربری و تنظیمات پیشین مؤثر باشد. استفاده از وب سایت حاضر بیانگر پذیرش تمامی موارد اصلاحی است.
محتویات این صفحه تا زمان تغییر با بروزرسانی آن معتبر و لازم الاجراست.
درصورت وجود هرگونه سوال در مورد حریم شخصی خود، می توانید از طریق وبسایت آپلا، سوال خودرا مطرح کنید.

آپلا یکی از همکاران برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران است که به عنوان، مرجع حقوقی کسب و کارهای نوپا در حوزه حقوق تجارت الکترونیک فعالیت میکند .

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار دفتر شما موسسه فرهنگی معیار میلرینو رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM دیجیاتو زومیت راه پرداخت آی‌چیزها اینتیتر عصرتراکنش Bourse News بی تیتر  هفته نامه کارنگ رمزارز مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو