بابلسر، ۵ دی ۹۸ میزبان رویداد هفت‌شهر جشنواره وب و موبایل خواهد بود

رویداد هفت شهر جشنواره وب و موبایل ایران ۵ دی ۹۸ در بابلسر برگزار می‌شود. جشنواره وب و موبایل ایران در اولین سال برگزاری استانی خود، پس از اصفهان، مشهد، رشت، قزوین و یزد این بار در بابلسر برگزار خواهد شد.

هفت شهر، بخشی است که امسال به جشنواره وب و موبایل ایران اضافه شده تا به توسعه اکوسیستم استارتاپی کشور کمک کند و تاکنون در شهرهای مشهد، رشت، قزوین و یزد برگزار شده است. هدف از برگزاری این رویداد توسعه اکوسیستم بومی کشور و کمک به انتقال دانش و تبادل تجربه به نسل دوم اکوسیستم استارتاپی ایران است. در جشنواره وب و موبایل اعتقاد بر این است که ایران فقط تهران نیست و استعداد ها و منابع بسیاری در سایر نقاط ایران در حال شکوفایی هستند که این جشنواره می‌تواند سهمی در رشد آنها داشته باشد.

در ششمین رویداد استانی جشنواره وب‌وموبایل رضا الفت نسب، سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای مجازی، شایان شلیله و میلاد احرام پوش از بنیانگذاران جشنواره وب و موبایل ایران،محمد رحمانی، مدیر حقوقی اسنپ، علی معتمد‌ زادگان، رییس پارک علم و فناوری استان مازندران، امیرحسین ناطقی، هم‌بنیان‌گذار کوئیز آف کینگز، ابوالحسن منصوریان، بنیان‌گذار فراآزمون، محمد مرادی، بنیان‌گذار کلید موفقیت و امیرحسین صادقی مشاور مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به عنوان سخنران حضور خواهند داشت.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست