بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

از شکست انحصار ده ساله بلیت سینما تا تاثیرات حضور بنیانگذار علی‌بابا در اتاق بازرگانی

رسانه کلیک – جشنواره وب و موبایل ایران با شعار ایران فقط تهران نیست در ادامه هفت شهر این‌بار در استان فارس و شهر شیراز توقفی یک روزه داشت.

امسال جشنواره وب و موبایل ایران؛ برای اولین بار با شعار ایران فقط تهران نیست به شهرهای مشهد، اصفهان، رشت،قزوین، یزد، بابلسر، و شیراز سفر و تلاش کرد با ایجاد موجی جدید، اکوسیستم استارتاپی ایران را گسترش داده و به بررسی فرصت‌ها و چالش های اکوسیستم استان‌های مختلف بپردازد.

جشنواره وب و موبایل در شیراز با صحبت‌های رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره کسب و کار‌های مجازی استارت خورد. الفت نسب در ایستگاه آخر جشنواره با ارایه آمار و ارقامی از اتحادیه از دومین سال فعالیت اتحادیه صحبت به میان آورد. سخنگوی اتحادیه گفت: «حدود ١٣١٢ نفر در اتحادیه مشغول به کارند. در این اتحادیه ۶ هزار شکایت مختومه، ٢۴۵٠ بازرسی موفق در بازدید از وب سایت‌ها صورت گرفته است. این بازرسی‌ها به دو صورت فیزیکی و چک وب‌سایت‌ها است.»

ثنا خالصی، بنیانگذار کمدا درجشنواره وب و موبایل شیراز با اشاره به موضوع مهاجرت به شهر تهران گفت: «این مهاجرت با هدف گسترش تیم فنی کمدا صورت گرفت چراکه روابط انسانی امری مهم بوده و توزیع سرمایه‌های نمادین در شیراز بر پایه روابط انسانی است.»

مهرداد سهرابی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با خبری خوب برای فعالان این حوزه در شیراز در جشنواره وب و موبایل شیراز حضور پیدا کرد و گفت: «با تلاش‌ها و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری فارس به همراه گروه سرمایه‌گذاری عطار و کارخانجات مخابراتی ایران نخستین کارخانه نوآوری کشور با حضور ریاست جمهوری را به زودی افتتاح خواهد کرد. امید می‌رود با فضا‌ها و زیرساخت‌های ایجاد شده، راه برای فعالیت کسب و کار‌ها فراهم شود.»

میلاد احرام پوش، بنیان‌گذار جشنواره وب و موبایل ایران در آخرین ایستگاه هفت شهر از برگزاری اختتامیه در هفته آخر بهمن ماه خبر داد و افزود: «امسال تلاش کردیم با کمک ‎وحید رجبلو، بنیان‌گذار توانیتو کارکرد فناوری در توانمندسازی توانیابان را پررنگ کنیم.»

گزارش کامل را در کلیک بخوانید

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min