ارائه خدمات تلفن ثابت در بستر اینترنت توسط نکسفون

فرزاد حسنی معاون اجرایی رسپینا در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری جشنواره وب و موبایل اظهار کرد: نکسفون اولین تلفن ثابت سازمانی مبتنی برابر در ایران است و این امکان را برای کسب و کارهای کوچک و استارتاپ ها فراهم می‌کند تا بدون نیاز به تجهیزات خاص (سرور) و با کمترین هزینه زمان و هر نقطه از کشور به تلفن ثابت سازمانی خود دسترسی داشته باشند. کاربران این سرویس به راحتی و از طریق پنل وب و اپلیکیشن موبایل می‌توانند با همکاران و مشتریان خود در تماس باشند.

وی افزود: نکسفون که محصول جدید شرکت داده‌پردازی رسپینا است به منظور رفع نیازها و دغدغه‌های استارتاپ‌ها ارائه شده است و با ویژگی‌های این سازمان‌ها نظیر مقیاس‌پذیری و جابجایی آن‌ها تناسب دارد.

معاون اجرایی رسپینا ادامه داد: در کنار همه ویژگی‌ها، هزینه مکالمه با این سرویس تا ۶۰ درصد در مقایسه با تعرفه خطوط ثابت کمتر خواهد بود، و این موضوع در کنار عدم نیاز به تجهیزات و سرور می‌تواند هزینه‌های استارتاپ‌ها را بسیار کاهش دهد.

حسنی در نهایت مزیت‌های متعدد این سرویس را چنین برشمرد: کاهش هزینه های جاری، راه اندازی و تحویل در کمتر از ٢۴ ساعت، عدم نیاز به تجهیزات پیچیده و سرور، اطمینان بالا و پشتیبانی ٢۴ ساعته، امکان دسترسی به ریز مکالمات و انتقال و جابجایی آسان

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست