بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

احرام پوش: حضور نماینده استارتاپی ٧ شهر در جشنواره وب و موبایل

میلاد احرام‌پوش در گفتگو با ستاد خبری دوازدهممین جشنواره وب و موبایل اظهار کرد: به همراه شایان شلیله این جشنواره را تشکیل دادیم که امسال دوازدهمین دوره از جشنواره وب و موبایل برگزار می‌شود.
وی افزود: هدف جشنواره وب و موبایل معرفی و هماهنگ کردن کسب و کارهای ایرانی و فارسی است و همیشه از حضور ‌
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل با بیان اینکه از سال‌ها پیش استراتژی جشنواره به این صورت بود که به‌دنبال کشورهای فارسی زبان باشد ادامه داد: در این جشنواره از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های که کسب و کار دارند انتخاب می‌شود و مهم نیست محل کسب و کار کجاست بلکه مهم این است کسب و کار ایرانی باشد.
وی با اشاره به اینکه برای جشنواره مهم است به ایرانی ها و فارسی زبان‌ها چه سایت و چه اپلیکیشن سرویس بدهد، اضافه کرد: بسیاری از سایت‌های انتخاب شدند که به ایرانی‌ها حتی در خارج از کشور هم سرویس بدهند.
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل در خصوص هدف اصلی این جشنواره گفت: امسال بخش جدیدی بنام هفت شهر به جشنواره اضافه شد که به معرفی کسب و کار در خارج از تهران می‌پردازد.
احرام پوش افزود: در طول سال به ٧ شهر سفر کردیم و از ٣ استارتاپی معرفی و تقدیر کردیم و امروز در این جشنواره از هر ٧ شهر یک نماینده به تهران آمده و کسب و کار خود را معرفی می‌کنند.
وی با بیان اینکه تاکنون هیچگونه حمایت مالی از سوی هیچ ارگان یا سازمانی نداشتیم گفت : این جشنواره سعی می‌کند تا با استفاده از قدرت رسانه‌ای بلندگوی آدم هایی که کسب و کار دارند باشد.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min