اجاره پاوربانک در تمام شهر

علیرضا جواهری در گفتگو با ستاد خبری جشنواره وب و موبایل گفت: راشا یک سرویس اجاره پاوربانک برای شارژ موبایل و وسایل جانبی است و کافی است از یکی از ایستگاه های راشا یک پاور بانک بگیرید و پس از استفاده، پاوربانک را به یکی از ایستگاه ها برگردانید و همه کارها به سادگی در اپلیکیشن راشا انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: این ایستگاه در تمام نقاط شهر وجود دارد که از جمله می‌توان به فرودگاه ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها و مراکز عمومی شهر به آن اشاره کرد.

مدیر فنی غرفه راشا بیان کرد: هر پاوربانک با ۵ هزار میلی آمپر قابلیت حداقل دوبار شارژ کاربر را دارد و چون برای شارژ دوباره نیاز به برق ندارد باید در خود ایستگاه شارژ شود.

وی اظهار کرد: حداقل اعتباری که روی پاوربانک هست و تا سه روز در دست کاربر می‌تواند بماند ۲۰ هزار تومان است.

وی با بیان اینکه بیشتر تبلیغات شبکه های مجازی و اجتماعی را برای راشا داریم گفت: برای اولین بار است که با اپلیکیشن راشا در جشنواره وب موبایل شرکت کردیم اما سال گذشته با اپلیکیشن بلوط در این جشنواره حضور داشتیم.

 

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست