آخرین اپیزود پادکست جشنواره وب و موبایل ایران رو از دست نده

کست باکس

شایان شلیله: ۲۸ داور در شواری داوری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کردند

به گزارش ستاد خبری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، شایان شلیله در مراسم افتتاحیه این جشنواره که در سالن همایش پژوهشگاه نیرو برگزار شد به روند داوری ها در این جشنواره اشاره و اظهار کرد: داوری این جشنواره بین در سال های ۹۸ تا ۹۹ به صورت خودمانی انجام می شد ولی در ادامه فرمی تهیه شد و سال ۹۰ تعداد ۳۷ داور در انتخاب آثار کمک کردند.
وی ادامه داد: در سال ۹۱ ایده ای مطرح شد که هر کس سایت و اپلیکیشن دارد بتواند رای دهد که این روش در سایر نقاط دنیا نیز روال است.
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته روند داوری جشنواره این بوده که هر کس سایت و اپلیکیشن ثبت شده دارد می تواند در رای گیری شرکت کند، ابراز کرد: یکی از مشکلات این روش بالا آمدن سایت و اپلیکیشن هایی بود یا کپی بودند یا محتوی ضعیف داشتند.
شلیله با ابیان اینکه برای رفع این مشکلات شورای داوری را با اعضایی که تخصص داشتند راه اندازی کردیم گفت: در سال اول در شهر مشهد بالغ بر ۲۵ نفر داور را همراه کردیم و خیالمان راحت شد که تصمیم گیری نهایی به صورت استاندارد صورت می گیرد.
وی افزود: چند سال است داوری جشنواره بر روی مدل شورایی پیش می رود. امسال ۲۸ داور با ما همراه بودند و رای گیری در پنل صورت محرمانه گرفت.
بنانگذار جشنواره وب و موبایل ایران در پایان با تاکید بر اینکه این اتفاق چند سال است در داوری جشنواره وب رخ می دهد و داورها و منتقدها کمک کردند تا به این فرآیند برسیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم همکارانی که کاندید شدند به ما اعتماد کنند و بدانند که سعی کردیم بهترین کار را انجام دهیم و هر چه در توان داشتیم انجام دادیم تا از اعتماد اعضا پاسداری کنیم.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو زومیت اینتیتر Bourse News بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو استارتاپ۳۶۰