سید حمزه: هدف گذاری برای تولید مینی اپ های نیتیو در آینده

به گزارش ستاد خبری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، جواد سید حمزه در مراسم اختتامیه جشنواره به تبیین موضوع زیست بوم مینی اپ ها در دیجی پی پرداخت و اظهار کرد: این محصول زیست بومی برای توسعه کسب و کار با سرعت زیاد و هزینه کم است.

وی ادامه داد: مینی اپ ها در ابتدای ورود به دیجی پی ارزش سنجی شده و سپس به کاربران محدود عرضه می شوند تا بر اساس سنجه هایی ارزیابی شوند. ما هیچ محدودیتی برای مینی اپ ها قائل نشدیم.

مدیر محصول دیجی پی با اشاره به اینکه مینی اپ های فعلی در دیجی پی در حوزه های سبک زندگی، مالی، بازی، تفریح، پرداخت، ابزار، خرید و سفر هستند، گفت: برای ایده آماده ای که از بیرون مطرح می شود ایده و تیم معرفی می شوند و توسط ما ارزیابی اولیه صورت می گیرد. بعد از طراحی ارزش پیشنهادی و طراحی مدل کسب و کار طرح اولیه ارائه می شود. این طرح را ارزیابی می کنیم، سنجه های آن تعریف می شود، دموی محصول آماده می شود، ارزیابی می شود و سپس به اپلیکیشن ورود می شود. در این مرحله مجدد ارزیابی می شود و وارد مرحله درآمد زایی می شود.

سید حمزه به ساختار آینده دیجی پی اشاره کرد و گفت: تولید مینی اپ های نیتیو برنامه آینده ماست.

انتهای پیام/

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

همکاران برگزاری


ایران سرور ایسلکت نوین هاب آپلا اسپیدی پرس لاین کافه بازار پلتفرم تهران ببینو گیکتوری    آبی سفید چاپچی ماگتو بیار لحظینو انجمن فرهنگی آموزشی ویرایش و درست نویسی لیمیتلس

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست کسب و کار