بیانیه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران

مشاهده

خلاصه‌ی برنامه‌ی مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۴ و ۲۵ بهمن ماه) در تهران برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان در مراسم می‌توانند برای پذیرایی و دریافت کارت ورودی از ساعت ۸ صبح رو پنجشنبه به محل برگزاری این رویداد در ادرس تهران – شهرک غرب، انتهای خیابان دادمان، پژوهشگاه نیرو، سالن خلیج فارس مراجعه کنند.

امسال مراسم اختتامیه راس ساعت ۹:۴۸ دقیقه آغاز خواهد شد و برگزار کنندگان از تمام شرکت‌کنندگان درخواست کرده‌اند که به منظور احترام به خود و دیگر شرکت‌کنندگان، با حضور به موقع در محل برگزاری، برگزار کنندگان این رویداد را برای شروع مراسم راس ساعت همراهی کنند.

مراسم اختتامیه با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز خواهد شد. در ابتدا برگزارکنندگان مراسم به ارایه گزارش هایی از این همایش خواهند پرداخت و مراسم با چند سخنرانی و پنل انتقال تجربه ادامه پیدا خواهد کرد. بعد از ناهار (ساعت ۱۳ تا ۱۴) برنامه ویژه هفت‌شهر آغاز خواهد شد. پخش فیلمی از سفر های استانی جشنواره وب و موبایل ایران به هفت‌شهر اصفهان،‌ مشهد، رشت، یزد، قزوین، بابلسر و شیراز و در ادامه این بخش ۷ نفر به نمایندگی از اکوسیستم ۷ شهری که جشنواره به آن ها سفر کرده، هر کدام به مدت ۷ دقیقه تجربیات و چالش های خود را با شرکت کنندگان مراسم به اشتراک خواهد گذاشت.

روز اول مراسم پس از چند سخنرانی و پنل دیگر در حدود ساعت ۶ بعد از ظهر به پایان خواهد رسید و روز دوم نیز همچون روز اول مراسم، در ساعت ۹:۴۸ دقیقه اغاز خواهد شد و با سخنرانی برخی از سخنران‌های ویژه ادامه خواهد داشت. در روز دوم مراسم ۲ پنل با نام‌های خسارت معنوی و تاریخ شفاهی اکوسیستم برگزار می‌شود. همچنین در روز دوم بیش از ۱۰ نفر از بنیانگذاران و مدیران کسب و کار های موفق ایرانی به سخنرانی خواهند پرداخت و به این صورت مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره وب وموبایل ایران در روز دوم نیز در ساعت ۱۸ به پایان خواهد رسید.

اهدای تندیس به سایت های برتر در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به شکلی نو و متفاوت از سال‌های گذشته اجرا خواهد شد.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان ملی کارآفرینی ایران irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min