سیل کارآفرینی

پویش #سیل_کارآفرینی با هدف رونق بخشیدن به کسب وکارهای خرد و راه اندازی مجدد چرخه اقتصادی در مناطق سیل زده تعریف شده است که شهرستان پلدختر نقطه شروع آن خواهد بود و با هدف تعمیر و تهیه لوازم کسب وکار برای کسانی که در سیل اخیر لوازم کارشان دچار آسیب یا مفقودی شده است فعالیت خود را شروع کرده است.
این پویش با محوریت مجموعه بساز، بنیاد مسئولیت اجتماعی کسب وکارهای آنلاین بر بستر تامین مالی جمعی رانگو و با همکاری جشنواره وب و موبایل ایران اجرا خواهد شد، کسب وکارهای مجازی نیز با پیوستن به این کمپین مسئولیت اجتماعی خود را ایفا خواهند کرد و در تامین منابع مادی و غیرمادی مشارکت خواهند نمود.

سیل کارآفرینی با حداقل ۵۰ مورد شناسایی شده توسط تیم کارشناسی بر روی سایت رانگو، آغاز به کار کرده است و در طول زمان به تعداد این پروژه ها افزوده خواهد شد. جهت تامین مالی از این پروژه ها به سایت رانگو مراجعه کنید.

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان ملی کارآفرینی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز فرابورس ایران ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست