ثبت نام زودهنگام در اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران با ۵۰٪ تخفیف فقط تا پایان آذر ماه

خرید بلیط

حذف آثار متخلف از بخش نگاه مردمی

بخش نگاه مردمی فرصتی است تا وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل با ایجاد تعامل مناسب با کاربران خود، شانس برنده شدن را در جشنواره وب و موبایل ایران داشته باشند.

در جهت آسان‌تر شدن مراحل رای دهی، امکان ثبت رای از طریق کد‌های USSD و ایمیل بدون هیچگونه مرحله اضافی و کد‌های کپچا فراهم شده است.

باتوجه به اینکه برخی از ‌شرکت‌کنندگان با استفاده از روش‌های تقلبی اقدام به ثبت رای کرده‌اند، دبیرخانه‌ی جشنواره تصمیم بر حذف این آثار گرفت تا بخش نگاه مردمی به صورت کاملا شفاف و ایجاد فرصت مساوی برای دیگر شرکت‌کنندگان ادامه داشته باشد.

برخی از موارد تخلف شامل:

  • ثبت رای با تعداد زیادی از ایمیل‌های تقلبی
  • بررسی بر اساس کوکی‌های تنظیم شده در مرورگرها
  • عدم تطابق میزان تعداد sessionها در آنالیتیکس با تعداد رای ثبت شده

بنابراین شرکت‌کنندگانی که مرتکب تقلب در این بخش شده‌اند در پروفایل خود اطلاع رسانی و اثر مربوطه از روند بررسی خارج خواهد شد.

رای گیری بخش «نگاه مردمی» دهمین جشنواره وب و موبایل ایران از ۱ دی ماه ۱۳۹۶ آغاز شده و تا ۲۵ بهمن ماه ادامه دارد.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس نقش مهمی در حوزه وب و موبایل داشته باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ کلیپیکس کاربوی استاد سلام

حامیان معنوی

سازمان فناوری اطلاعات ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پورتال فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران پلیس فتا سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شرکت فرابورس ایران ستاد توسعه فرهنگ علم ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان انجمن صنفی مراکز دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق