آخرین اپیزود پادکست جشنواره وب و موبایل ایران رو از دست نده

کست باکس

رقابت بزرگ استارتاپی ایران

رویداد کارزار - رقابت بزرگ استارتاپهای ایرانی

همراه با تغییرات در روندهای دهمین دوره از جشنواره وب و موبایل ایران بخش‌های جدیدی نیز به این جشنواره اضافه شده است. رویداد کارزار، رقابت بزرگ استارتاپ‌های ایرانی است که امسال به عنوان اولین دوره به عنوان بخش جدیدی در جشنواره وب و موبایل ایران آغاز به کار کرده است.

این رویداد رقابتی در دو رده مرحله بذری (Seed stage) و مرحله اولیه (Early stage) برگزار خواهد شد. استارتاپ‌ها می‌توانند با توجه به شرایطشان در یکی از دو رده بذری یا اولیه شرکت کنند و در حوزه صنعتی مختص به خود در یکی از ۱۰ گروه تعریف شده در رویداد کارزار با استارتاپ‌های هم رده خود رقابت کنند. برنده نهایی هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی می‌رسند و از بین آن‌ها سه استارتاپ برتر در روز آخر با یکدیگر در برابر حضار به رقابت می‌پردازند و برنده نهایی مشخص می‌شود. در نهایت این رقابت دو برنده خواهد داشت. یکی در مرحله بذری و یکی در مرحله اولیه.

جایزه‌ی برنده‌ی نهایی رده «مرحله اولیه (Early Stage)» مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برنده‌ی نهایی رده «مرحله بذری (Seed Stage)» مبلغ ۵۰ میلیون تومان خواهد بود. علاوه بر دو برنده نهایی، سایر استارتاپ‌های برگزیده در رویداد کارزار نیز جوایز و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی متنوعی را دریافت می‌کنند و همه‌ی این استارتاپ‌ها فرصت‌های مناسبی خواهند داشت برای معرفی هرچه بیشتر کسب و کارشان با افراد و سازمان‌های موثر در زیست‌بوم کارآفرینی ایران، جذب سرمایه‌گذار و کسب عناوین مختلف.

شرایط حضور در رده بذری:

 • باید حداقل کمینه محصول پذیرفتی (MVP) داشته باشد.
 • نباید بیش از ۳ سال عمر استارتاپ باشد.
 • نباید بیش از ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه جذب کرده باشد.

شرایط حضور در رده اولیه:

 • نباید بیش از ۵ سال عمر استارتاپ باشد.
 • نباید بیش از ۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرده باشد

شروع ثبت‌نام رویداد کارزار از ۲۶ مهرماه با آغاز دهمین جشنواره وب و موبایل ایران همزمان شده و حدود ۲ ماه ادامه خواهد داشت. فینال رویداد کارزار همزمان با اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران در سالن اصلی و در حضور داوران سرشناس و افراد حاضر در سالن اتفاق خواهد افتاد.

ثبت‌نام این رویداد نیز از طریق وبسایت نوپاهاب اتفاق خواهد افتاد. لطفا برای ثبت‌نام، آگاهی از جزییات بیشتر و زمانبندی دقیق این رویداد به وب‌سایت کارزار مراجعه بفرمایید.

۶ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

 1. سلام و خسته نباشید ببخشید من یک سوال داشتممن۱۶ساله هستم و یک استارتاپ تو زمینه اموزش انلاین و کسب درامد فعالیت دارم میتونم در جشنواره شرکت کنم

  • برای شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران شرط سنی نداریم و به شدت از نوجونهای فعال استقبال میکنیم

 2. سلام . اگر شرکتی اصلا نخواسته سرمایه جذب کنه و با سرمایه خودش بطور مستقل فعالیت داشته تکلیفش چی هست ، آیا نمیتونه در این رقابت شرکت کنه ؟
  مثل شرکت های فین تک در حوضه خدمات پرداخت

  • سلام
   هیچ مشکلی برای شرکت در مسابقه نداره. تنها محدودیت جذب «بیش از» ۵ میلیارده و کمترش مشکلی نداره 🙂

 3. سلام، ایا هر شرکتی می تونه به عنوان استارتاپ شرکت کنه یا شاخص خاصی مطرح هست؟

  • سلام
   استارتاپ تعریف مشخصی داره البته آدمهای مختلف تعریفهای کمی متفاوت ازش دارن. پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونید امیدوارم کمک کنه 🙂

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو زومیت اینتیتر Bourse News بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو استارتاپ۳۶۰