ثبت نام زودهنگام در اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران با ۵۰٪ تخفیف فقط تا پایان آذر ماه

خرید بلیط

موشن گرافیک – شرح داوری و نگاه مردمی در جشنواره وب و موبایل ایران

پیش از این در مطلبی به طور کامل توضیح دادیم که پروسه داوری جشنواره وب و موبایل ایران چگونه است؟ با این وجود برای تکمیل توضیحات این موشن گرافیک را برای شما آماده کردیم.

جشنواره وب و موبایل ایران در دو بخش “رای گیری داوری” و “نگاه مردمی” برگزار می‌شود.

در بخش نگاه مردمی، وبسایت‌ها یا نرم افزارهای موبایل توسط آرای کاربران انتخاب میشوند. به این ترتیب که از زمان شروع این بخش، شرکت کننده‌ای که بیشترین رای مردمی رو کسب کند برنده‌ی بخش نگاه مردمی میشود..
به این صورت تمام کاربران وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در انتخاب برنده نقش دارند و شرکت کننده‌ای برنده میشود که خدمات بهتری به کاربران خود ارائه میکند.

در بخش رای گیری داوری، شرکت کنندگان با توجه به معیارهای داوری به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا بهترین آثار به عنوان برگزیدگان جشنواره معرفی شوند و به آن‌ها تندیس جشنواره وب و موبایل ایران اهدا می‌شود.

به خاطر داشته باشید که تنها تا ۲۶ آذر فرصت دارید با شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران، جزو یکی از کاندیدا در هر دو بخش “نگاه مردمی” و “رای گیری داوری” باشید.

مدیر پروژه جشنواره وب و موبایل ایران

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

  1. عادلانه نیست

    سایتهایی که ده ساله کار می کنند در کنار سایتهای یک ساله !

    خوب معلومه رای مردمی ده ساله بیشتر است، همانطور که در نتایج سالهای قبل معلوم است!

    • یک مثال نقض دارم براتون. جابینجا سال اول تو گروه خودش بیشترین آرای مردمی رو کسب کرد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ کلیپیکس کاربوی استاد سلام

حامیان معنوی

سازمان فناوری اطلاعات ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پورتال فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران پلیس فتا سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شرکت فرابورس ایران ستاد توسعه فرهنگ علم ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان انجمن صنفی مراکز دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق