موشن گرافیک – شرح داوری و نگاه مردمی در جشنواره وب و موبایل ایران

پیش از این در مطلبی به طور کامل توضیح دادیم که پروسه داوری جشنواره وب و موبایل ایران چگونه است؟ با این وجود برای تکمیل توضیحات این موشن گرافیک را برای شما آماده کردیم.

جشنواره وب و موبایل ایران در دو بخش “رای گیری داوری” و “نگاه مردمی” برگزار می‌شود.

در بخش نگاه مردمی، وبسایت‌ها یا نرم افزارهای موبایل توسط آرای کاربران انتخاب میشوند. به این ترتیب که از زمان شروع این بخش، شرکت کننده‌ای که بیشترین رای مردمی رو کسب کند برنده‌ی بخش نگاه مردمی میشود..
به این صورت تمام کاربران وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در انتخاب برنده نقش دارند و شرکت کننده‌ای برنده میشود که خدمات بهتری به کاربران خود ارائه میکند.

در بخش رای گیری داوری، شرکت کنندگان با توجه به معیارهای داوری به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا بهترین آثار به عنوان برگزیدگان جشنواره معرفی شوند و به آن‌ها تندیس جشنواره وب و موبایل ایران اهدا می‌شود.

به خاطر داشته باشید که تنها تا ۲۶ آذر فرصت دارید با شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران، جزو یکی از کاندیدا در هر دو بخش “نگاه مردمی” و “رای گیری داوری” باشید.

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

  1. عادلانه نیست

    سایتهایی که ده ساله کار می کنند در کنار سایتهای یک ساله !

    خوب معلومه رای مردمی ده ساله بیشتر است، همانطور که در نتایج سالهای قبل معلوم است!

    • یک مثال نقض دارم براتون. جابینجا سال اول تو گروه خودش بیشترین آرای مردمی رو کسب کرد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران کتابخانه ملی

همکاران برگزاری


ایران سرور نوین هاب آپلا دفتر شما پرس لاین کافه بازار مدیا سورس مرجع تخصصی آمار ایران ریچمایند کادینر وبرنگ ایسام دیدار اسپید

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو Bourse News راه پرداخت آی‌چیزها آرمان اقتصادی کلیک بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو رسانه سرگرمی اینتیتر پابلیکا