گزارش تصویری اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

فیلم کامل مراسم گالری تصاویر

موشن گرافیک – اطلاعات کلی درباره دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران، اولین بار در سال ۱۳۸۶ برای معرفی بهترین وب سایتهای ایرانی شروع به کار کرد. امسال قراره که دهمین دوره این جشنواره رو برگزار کنیم. در دوره‌های قبلی نزدیکه به ۲۰،۰۰۰ وب‌سایت و اپلیکیشن در جشنواره شرکت کردند و برترین شرکت‌کننده‌ها در دو بخش داوری و نگاه مردمی انتخاب شدند. شما هم میتونید تا ۲۶ آذر به وب‌سایت جشنواره مراجعه کنید و وب سایت یا اپلیکیشن خودتون رو ثبت نام کنید و بعد از تایید اولیه توسط کمیته ثبت آثار، وارد رقابت و فرایند داوری جشنواره می‌شوید. فرایند داوری از اوایل دی ماه شروع میشود و برنده‌های این رقابت، اواخر بهمن ماه در مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران اعلام می‌شوند.

خبر خوب اینکه امسال علاوه بر دسته بندی‌های قبلی بخش‌های جدیدی به جشنواره اضافه شده. امیدواریم خبرها

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس نقش مهمی در حوزه وب و موبایل داشته باشد.

۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات صلحی وند های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ صباویژن تیم خشکشویی لاندراپ راست چین استارتاپت بانک سامان