گزارش تصویری اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

فیلم کامل مراسم گالری تصاویر

بهبود فرآیند داوری دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

امروز جلسه‌ای به منظور بررسی و برنامه‌ریزی جهت برگزاری دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در محل دبیرخانه جشنواره برگزار شد.
به گزارش وبنا فرآیند داوری امسال با تغییراتی روبه‌رو شده است و در این جلسه در مورد نحوه داوری، ملاک‌های داوری، تشکیل شورای داوران و کاندیدهای این شورا تبادل نظر شد.

فرآیندهای داوری

در فرآیند داوری این دوره به منظور بررسی کیفیت سایت‌هایی که ثبت‌نام کرده‌اند، سیستمی در حال طراحی است که با توجه به حداقل استانداردهای مشخص شده، به صورت اتوماتیک سایت‌ها را بررسی می‌کند. برای گروه‌بندی سایت‌ها نیز کمیته ثبت آثار تشکیل می‌شود تا سایت‌ها در گروه‌های مرتبط با خود قرار گیرند و پس از طی شدن این مراحل مجوز شرکت سایت در جشنواره صادر می‌گردد.
به منظور انتخاب برترین سایت‌ها و نرم‌افزارها، داوران با توجه به ملاک‌های داوری به سایت‌ها و نرم‌افزارها امتیاز می‌دهند و پس از نظارت شورای داوری کاندیدها اعلام می‌شوند.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس نقش مهمی در حوزه وب و موبایل داشته باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

پرداخت الکترونیک سداد ابرآروان فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات صلحی وند های وب کیلید | سامانه خرید و فروش - رهن و اجاره املاک وب رمز نت برگ صباویژن تیم خشکشویی لاندراپ راست چین استارتاپت بانک سامان