آخرین اپیزود پادکست جشنواره وب و موبایل ایران رو از دست نده

کست باکس

کاکتی استور حامی جشنواره وب و موبایل ایران ۱۳۹۹

بعد از کسب تجربیات پربار از برگزاری غرفه در نمایشگاه استارتاپ ها و کاندیدا شدن اپلیکیشن کاکتی استور در بخش فروشگاه های تخصصی جشنواره وب و موبایل سال گذشته، پاندمی کرونا حسابی ما را مانند اغلب استارتاپ ها غافلگیر کرد و در ماه های پایانی سال گذشته سخت ترین روزهای کاکتی استور رقم خورد ، ولی در ادامه با بازخورد چشم گیری رو به رو شده و رشد خوبی را تجربه کردیم تصمیم گرفتیم با توجه به شرایط کنونی برگزاری جشنواره در سال ۹۹ با حمایت از جشنواره ، به سهم خود نقشی در مسئولیت اجتماعی این رویداد برابر تاثیرات کرونا بر فضای آنلاین داشته باشیم.

معرفی کاکتی استور:

کاکتی استور بازار آنلاین تخصصی کاکتوس و گیاهان زینتی در سال ۱۳۹۴  با هدف ایجاد بستری مناسب جهت خرید و فروش کاکتوس، ساکولنت و عرضه ی دیگر تولیدات گلخانه ای زینتی بدون واسطه به مشتریان سراسر کشور به عنوان اولین بازار آنلاین در این زمینه شروع به فعالیت کرد؛ تا هم خریداران گیاه با کیفیت‌ تری خریداری کنند؛ و هم منجر به افزایش درآمد پرورش دهندگان و گلخانه‌ داران ایرانی گردد. و البته بسیاری از گونه‌ های کاکتوس و ساکولنت به علت شرایط آب و هوایی متفاوت، در اقصی نقاط کشورمان وجود ندارد؛ کاکتی استور تمامی گونه‌ ها را در وب‌سایت و اپلیکیشن خود جمع آوری کرده و شرایط ارسال ویژه این گیاهان را برای تمام کشور فراهم نموده است و تا‌ کنون حدود ۳۰ گلخانه و عرضه کننده فعال و هزاران مشتری وفادار در سراسر کشور دارد.

 

اهمیت ویژه به تخصص در کاکتی استور:

کاکتی استور با اضافه نمودن دانش آموخته و متخصص در زمینه گیاهان، جهت نظارت و کنترل کیفیت محصولات و تولید محتوای تخصصی و کاربردی، سعی کرده است تا علاوه بر تلاش بر رضایتمندی حداکثری مشتریان ، محبوبیت ویژه ای میان متخصصین و علاقمندان حرفه ای این حوزه بدست آورده باشد.

 

امکاناتی که در سال جاری به کاکتی استور افزوده شده است :

  • سیستم همکاری در فروش کاکتی استور: با هدف ایجاد منبع درآمدی بسیار مناسب برای فعالان شبکه های اجتماعی و علاقمندان این حوزه به امکانات وب سایت افزوده شده است.
  • کاکتی پلاس: محصولاتی خاص و مناسب برای هدیه و تبلیغات و اشانتیون می باشد.
  • کاکتی فن: شامل اکسسوری های طرفداری برای علاقمندان به کاکتوس و گیاهان زینتی است که هدف از این بخش حضور هرچه بیشتر کاکتی استور در حوزه تخصصی کاکتوس و گیاهان زینتی است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان معنوی


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور irvc انجمن فین تک پارادایس هاب

همکاران برگزاری


ایران سرور کافه بازار رایچت in1min

حامیان رسانه‌ای


GSM وبنا دیجیاتو زومیت اینتیتر Bourse News بی تیتر مجازیست کسب و کار ویجیاتو ایستنا اقتصاد ۲۴ زومتک تکراتو استارتاپ۳۶۰