قوانین شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگترین و مستقل ترین جشنواره در حوزه فعالیت های وب و موبایل می کوشد تا با تجمیع امکانات موجود بستری را برای شکوفایی و معرفی فعالان و متخصصان این حوزه مهیا نماید، لذا شرکت کنندگان در این جشنواره می بایست خود را متعهد به اصولی نمایند که رعایت آن اصول موجبات شکوفایی هرچه بیشتر صنعت فناوری اطلاعات ایران گردد. از این رو تمامی شرکت کنندگان در بخش های گوناگون جشنواره وب و موبایل ایران موارد ملزم به رعایت موارد زیر می باشند. شرکت در جشنواره و کاندیداتوری اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی به معنای پذیرش این شرایط بوده و در صورت احراز عدم شرایط از طرف جشنواره وب و موبایل ایران، دبیرخانه جشنواره حق اعتراض و اقدامات حقوقی را برای خود مفروض و محفوظ می دارد.

شرایط عمومی:

 1. شرکت کننده در این جشنواره اعلام می دارد به عنوان اصیل و صاحب آدرس دامنه، فضای وب و کسب و کار اینترنتی شرکت نموده و یا نمایندگی شرکت در جشنواره را از طرف اصیل دارا می باشد.
 2. شرکت کننده اعلام می دارد که صاحب محتواهای تولید شده و یا خدمات ارائه شده بوده و یا اجازه رسمی جهت انتشار و عرضه چنین خدماتی را از طرف صاحبان حق دارا می باشد.
 3. شرکت کننده تایید می نماید تمامی حقوق تجاری مرتبط با علائم تجاری و حقوق نشر را رعایت نموده و پایبند به چنین قوانینی می باشد.
 4. شرکت کننده اعلام و تایید می نماید، خدمات، اطلاعات و محصولات ارائه شده دارای گواهی و مجوزات لازم برای عرضه از مراجع ذی‌صلاح است.
 5. شرکت در جشنواره هیچ گونه حقی را برای شرکت کننده ایجاد نخواهد نمود، با این حال جشنواره می کوشد تا در محیطی عادلانه و منصفانه به تمام درخواستها پاسخ دهد.
 6. شرکت کننده بدون هماهنگی با جشنواره نمی تواند از علامت رسمی جشنواره برای اهداف انتفاعی خود استفاده نمایید مگر آنکه در موافقتنامه ای جدا چنین مجوزی را از جشنواره کسب نموده باشد.
 7. شرکت کننده به جشنواره وب و موبایل ایران اجازه بازنشر اطلاعات عمومی وارد شده در بخش نمایه سایت ثبت نامی را در هرکجا که لازم بداند داده و از این حیث مسئولتی بر دبیرخانه جشنواره وارد نخواهد شد.
 8. در صورتی که شرکت کننده یک بار در جشنواره ثبت نام و تمام مراحل را طی نموده و سایت تایید گردد، جشنواره می تواند این شرکت کننده را برای دوره های بعدی به صورت خودکار معرفی نماید، در صورت عدم رضایت از این بند، مراتب باید به دبیرخانه جشنواره اطلاع داده
  شود.
 9. متقاضی باید مشخصات وب سایت خود را در سایت ساماندهی مرکز رسانه های دیجیتال ثبت نماید و در صورت عدم رعایت این ماده، اگر وبسایت حائز مقام گردد نیز از جشنواره وب و موبایل ایران حذف شده و وبسایت بعدی جایگزین خواهد شد.

شرایط اختصاصی:

 1. شرکت کننده تایید می نماید که دستاورد معرفی شده در جشنواره هیچ گونه مصداق مجرمانه ای را پوشش نمی دهد(موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای)این مصادیق مجرمانه عبارتند از:
  • محتوا علیه عفت و اخلاق عمومی
  • محتوا علیه مقدسات اسلامی
  • محتوا علیه امنیت و آسایش عمومی
  • محتوا علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی
  • محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود
  • محتوایی که تحریک ، ترغیب ، یا دعوت به ارتکاب جرم می کند
  • محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی
  • محتوای مجرمانه مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی
 2. شرکت کننده تایید می نماید که محرمانگی اطلاعات و حریم اختصاصی کاربران خود را حفظ می نماید.
 3. شرکت کننده تایید می نماید که شنود الکترونیکی انجام نداده و جاسوسی رایانه ای در خصوص کاربران انجام نمی دهد.
 4. شرکت کننده تایید می نماید که هیچگونه جعل رایانه ای در خصوص ارائه خدمات خود انجام نداده و خدمات خود را از طرق قانونی ارائه می کند.
 5. شرکت کننده تایید می نماید که کلیه فصول قانون جرائم رایانه‌ای را مطالعه و متعهد به اجرای آن است، عدم اطلاع از قانون، رافع مسئولیت کیفری شرکت کننده نخواهد شد.
 6. شرکت کننده تایید می نماید که کلیه قوانین مربوط به کپی رایت را رعایت کرده است و از هیچ محتوای غیر مجازی استفاده نکرده است.
 7. شرکت کننده تایید می نماید در صورت احراز نقض شرایط شرکت در جشنواره وب ایران، جشنواره می تواند در هر مرحله ای شرکت کننده را از دور رقابت خارج نماید. از این رو هیچ حقی برای شرکت کننده متصور نخواهد بود.