افزودن امکان رای گیری مردمی با کد USSD

با آغاز رای گیری مردمی، شرکت کنندگان با دریافت کد بنر و قرار دادن آن در وب‌سایتهایشان، آرای «نگاه مردمی» را دریافت می‌کنند.
بسیاری از کاربران برای تایید ایمیل با مشکل مواجه بودند، به همین دلیل دبیرخانه‌ی جشنواره وب و موبایل ایران تصمیم گرفته است تا از روشی دیگر برای رای دهی استفاده کند.

از امروز، امکان رای دهی با استفاده از کد USSD از طریق خطوط همراه اول میسر شده است. با ورود به پروفایل اثر خود در داشبورد جشنواره می‌توانید کد USSD مربوطه را دریافت و از کاربران خود درخواست کنید تا با ورود این کد رای خود را برای اثر شما ثبت کنند.
در نظر داشته باشید که تنها خطوط همراه اول مجاز به استفاده از این کد هستند و رای هر کاربر تنها یک بار ثبت خواهد شد. این آرا در روز پایانی با مجموع آرایی که از طریق ایمیل کسب شده است جمع خواهد شد و برنده نهایی هر گروه در بخش نگاه مردمی از مجموع این آرا مشخص خواهد شد.

 

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس نقش مهمی در حوزه وب و موبایل داشته باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *