رسانه خبری نگار

لینک مارکت
اپلیکیشن
توسعه‌دهندهسراج عزیزی
نوع‌اپلیکیشنAndroid
شاخهاخبار و مجلات

درباره

اپلیکیشن خبری نگار - آخرین اخبار شهرستان های بهارستان ، رباط کریم پرند

با نرم افزار نگار از آخرین اخبار مصاحبه ها و گفتگوهای خواندنی  با خبر شوید !

درباره اپلیکیشن رسانه نگار:

رسانه در دنیای امروز قدرت اعجاب انگیزی را در انعکاس لحظه ای اطلاعات و اخبار کسب کرده اند و سیستم های آگاهی بخشی جوامع امروز در دست رسانه‌ها و اصحاب رسانه است.

در جهان امروز که قدرت های منطقه ای در تدارک ورود به کشورها هستند اگر استراتژی رسانه‌ای نداشته باشیم، برایمان استراتژی می‌نویسند و اگر فکر نکنیم، برای ما فکر می‌کنند.
باید فعالیت های منسجم و با برنامه ریزی درست شکل بگیرد تا جبهه رسانه ای شکل بگیرد و جریان فرهنگی پویا و مقتدر با تکیه بر تجربیات نسل اول و دوم انقلاب و حق‌خواهی و استکبار‌ستیزی نسل سوم و چهارم که زلال تر و فهیم تر از نسل های پیشین در پاسداشت آرمان‌های این نظام لحظه‌ای درنگ و تردید به خود راه نداده اند را پشتیبانی کنند.

هرچند فضای مجازی موجب بالاتر رفتن سطح دسترسی به اطلاعات شده است، اما گسترش مطالب خلاف واقع و غیر اخلاقی، شایعات و خرافه از آفت های فضای مجازی بوده است.

رسانه خبری نگار اولین مرجع خبری متنی و تصویری شهرستان های رباط کریم و بهارستان با هدف ایجاد مرجع اطلاع رسانی از مراجع معتبر خبری شهرستان و کشوری در رابطه با شهرستان های ذکر شده می باشد. همچنین صحت و تایید خبرهای منتشر شده به عهده مراجع بوده و رسانه خبری نگار تنها نشر و اطلاع رسانی را آسان تر نموده تا شهروندان بتوانند از طریق آسان تری به اخبار و رویدادهای شهر دسترسی داشته باشند. در صورت حذف خبر از مراجع اصلی از سایت و نرم افزار رسانه خبری نگار نیز حذف خواهد شد.

منابع خبری ما :‌

باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir

خبرگزاری فارس http://www.farsnews.com/

حامیان جشنواره وب و موبایل ایران

حامیان تجاری

arvancloud banksepah arvandguarantee eghamat24 pardis anetwork sibapp payment24 lioncomputer hostiran pardismizban

حامیان معنوی

swsc.tehran post ecommerce iranianasnaf ecunion

همکاران برگزاری

infogram aparat cafebazar fastclick sitecheckup doorbin sabketo musicema

حامیان رسانه ای

gsm webna shanbemag techrato hamyarwp itresan idepardazan